Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Notesy reklamowe (numer 170802551)
Notesy reklamowe
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: studiokalendarzy :.
StudioKalendarzy.pl
Adres: -
Miejscowość:Katowice warszawa
Województwo:śląskie
Telefon: -
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: Do uzgodnienia
Nowy
notesy-reklamowe.pdf
notesy-reklamowe.txt

Opis
Wszystkie firmy, które zainteresowane są nabyciem najwyższej jakości produktów reklamowych, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą unikatową ofertą!
Wśród wszystkich produktów, które oferujemy naszym Klientom, na naszej stronie znajda Państwo bardzo atrakcyjne, unikatowe notesy reklamowe, który zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o eleganckiej, efektownej i skutecznej promocji dowolnej firmy. Cała oferta naszych notesów obejmuje zarówno takie, które określić można modelami gotowymi, jak również i takie, które wykonujemy w ramach indywidualnego zamówienia.
Korzystając z oferty na gotowe notesy reklamowe, mają Państwo możliwość wybrania spośród wielu modeli, dostępnych w przeróżnych formatach i kolorach opraw oraz określenie jakiego rodzaju znakowanie ma zostać na nich umieszczone.
W przypadku skorzystania z oferty realizacji notesów indywidualnych, każdy z naszych Klientów może dowolnie określać rodzaj oprawy, jej wykończenie i znakowanie oraz szereg innych szczegółów, które określają końcowy wygląd zamawianych notesów.
Bez względu jednak na to jakiego rodzaju notesy reklamowe postanowią Państwo u nas zamówić, zawsze będą to produkty na najwyższym poziomie, które pomogą Wam rozreklamować swój biznes wśród coraz szerszych grup odbiorców Waszych usług.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>

 
Podobne ogłoszenia: Notesy reklamowe
 
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy
Notesy reklamowe to jeden z najbardziej wyjątkowych produktów, który składa się na naszą ofertę. Dzięki bardzo obszernej i urozmaiconej kolekcji wzorów, nasi Klienci mają bardzo dużą swobodę w kwestii doboru odpowiedniej oprawy do prezentow ...
Biuro i Reklama > Reklama > Gadżety - (śląskie)

Do uzgodnienia
Paper Floret jest producentem wszelkiego rodzaju notesów, notatników i bloczków, które powstają specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich w reklamie. Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i druku, jak i szerokimi możliwoś ...
Biuro i Reklama > Reklama > Gadżety - (śląskie)

10,00 PLN
© Muku.pl - serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.