Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Grawerowanie biżuterii inskrypcja diament brylant (numer 18070158)
Grawerowanie biżuterii inskrypcja diament brylant
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: szczepan :.
Laboratorium Gemmologiczne Pollabo
Adres:ul. Kościuszki 13
Miejscowość:Wrocław
Województwo:dolnośląskie
Telefon: -
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: Do uzgodnienia
grawerowanie-bizuterii-inskrypcja-diament-brylant.pdf
grawerowanie-bizuterii-inskrypcja-diament-brylant.txt

Opis
Posiadamy system automatycznego oznaczania diamentów i kamieni szlachetnych tzw laserowy grawer na kamieniu . System ten pozwala na wpisanie cyfr, liter, znaków towarowych i logo na rondyście diamentu, co z kolei pozwala łatwo zidentyfikować diament. Każdy diament/brylant ocertyfikowany w światowej klasy Laboratorium posiada taką inskrypcje (tj.numer certyfikatu i logo laboratorium które go wydało) plus opakowanie bezpieczeństwa tzw.SEAL, który także zapewniamy.

Napis jest widoczny pod 10-krotnym powiększeniem. Proces ten nie wpływa na jakość kamienia i jest trwały, pod warunkiem, że diament nie zostanie przeszlifowany. Salony jubilerskie , firmy jubilerskie oraz prywatni klienci mogą dzięki Naszej usłudze stworzyć diamenty własnej marki, wyróżniające ich kamienie na tle konkurencji. Napisy można wykonywać w dowolnym celu, począwszy od napisów firmowych, ubezpieczenia, rzetelnej certyfikacji aż po prywatne logo i osobiste dedykacje.

System który posiadamy używany jest w innych Laboratoriach (GIA, IGI, AGS, GCAL, GRS, IGL, CGL, HRD i wielu innych) oraz w sklepach z biżuterią, które chcą ulepszyć swoje certyfikaty autentyczności.

Możemy wykonać laserowo dowolny znak, logo lub napis.© Muku.pl - darmowe ogłoszeniaKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.