Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Drzwiczki kominkowe na wymiar (numer 2001074547)
Drzwiczki kominkowe na wymiar
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: Ignif :.
Ignif
Adres: -
Miejscowość:Gdynia
Województwo:pomorskie
Telefon:737 580 037
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 1,00 PLN
drzwiczki-kominkowe-na-wymiar.pdf
drzwiczki-kominkowe-na-wymiar.txt

Opis
Stojąca na doskonałym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada maksymalnych starań, aby każdy klient był w stu procentach usatysfakcjonowany z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane.

Firma stosuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest też wykwalifikowany i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy finalny efekt.

Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o maksymalne zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego oferuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>


© Muku.pl - serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.