Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Drzwiczki kominkowe na wymiar (numer 2001074603)
Drzwiczki kominkowe na wymiar
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: Ignif :.
Ignif
Adres: -
Miejscowość:Gdynia
Województwo:pomorskie
Telefon:737 580 037
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 1,00 PLN
drzwiczki-kominkowe-na-wymiar.pdf
drzwiczki-kominkowe-na-wymiar.txt

Opis
Stojąca na doskonałym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które podał klient. W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma stosuje materiały wysokiej jakości. Jej siłą jest również mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który świetnie zna się na powierzonej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy finalny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja.

Firma troszczy się o stuprocentowe zadowolenie swoich klientów. Dlatego proponuje wyroby świetnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>


© Muku.pl - bezpłatny serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.