Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Drzwiczki kominkowe na wymiar (numer 2001074652)
Drzwiczki kominkowe na wymiar
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: Ignif :.
Ignif
Adres: -
Miejscowość:Gdynia
Województwo:pomorskie
Telefon:737 580 037
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 1,00 PLN
drzwiczki-kominkowe-na-wymiar.pdf
drzwiczki-kominkowe-na-wymiar.txt

Opis
Stojąca na wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada maksymalnych starań, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które podał klient.

W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma wykorzystuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest także posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów doskonałej jakości, ale również na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich uzależniony jest uzyskany ostatecznie efekt. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma troszczy się o maksymalne zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego proponuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>


© Muku.pl - darmowy serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.