Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Geodeta Kraków (numer 2006053019)
Geodeta Kraków
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: joroszy :.
F1 Geodezja Kraków
Adres: -
Miejscowość:Kraków
Województwo:małopolskie
Telefon: -
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 100,00 PLN
Nowy
geodeta-krakow.pdf
geodeta-krakow.txt

Opis
Jesteśmy wartą zaufania firmą geodetów, która działa w grodzie Kraka i w okolicznych powiatach. Nasza usługa wykonywana jest w oparciu o sprawdzone rozwiązania techniczne, wyjątkowej klasy przybory oraz długie doświadczenie.

Wymóg wynajęcia specjalisty od geodezji może pojawić się już w przypadku nabycia działki, gdzie planujemy wybudować nasz przyszły dom w Krakowie. W takim przypadku przeważnie praktykuje się regulację spraw prawnych oraz tyczenie kupowanej działki. Kolejnym momentem, w sytuacji kiedy geodeta jest wymagany, jest ukończenie mapy terenu dla biura architektonicznego. Plan taki będzie podkładem, gdzie projektant planuje lokalizację obiektu, a inni specjaliści wyznaczają przebieg mediów jakie muszą być do posiadłości przekopane. Po skombinowaniu zezwolenia na postawienie inwestycji geodeta przeprowadza pomiary budynku na działce. Najczęściej określane są punkty obrzeżne lub jego linie, przeprowadza się także linie ścian. Geodeta także odbiera dom przeprowadzając inwentaryzację budynku wraz z prądem, wodą i gazem co będzie niezbędne do odebrania zrealizowanego budynku mieszkalnego.

Trzeba kooperować z jedną instytucją prowadzącą prace geodety w Krakowie. W związku z tym mamy okazję spodziewać się atrakcyjnych cen oraz zniżek przy zamawianiu innych prac. Jak znaleźć wiarygodnego geodetę? Odwiedź naszą wizytówkę w sieci.
Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>

© Muku.pl - ogłoszenia za darmoKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.