Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Oprogramowanie magazynowe LoMag (numer 251402247)
Oprogramowanie magazynowe LoMag
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: longint :.
Longint
Adres: -
Miejscowość:Wrocław
Województwo:dolnośląskie
Telefon: -
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 80,00 PLN
Nowy
oprogramowanie-magazynowe-lomag.pdf
oprogramowanie-magazynowe-lomag.txt

Opis
Wciąż szukasz i nadal nie znalazłeś idealnego programu do zarządzania magazynem? Twoi pracownicy są coraz bardziej zdenerwowani lub co gorsza, nie możesz rozpocząć działalności bez tej istotnej rzeczy? Spokojnie, mamy dla ciebie niezawodne rozwiązanie, które odpowiada twoim potrzebom.

System Magazynowy LoMag to prężnie rozwijająca się innowacja technologiczna oparta o technologię Microsoft.NET. Program służy do pełnej obsługi formalnej strony magazynów. Za jego pośrednictwem możesz przygotować najistotniejsze dokumentu magazynowe oraz nawiązać współpracę z innymi firmami.

Aplikacja umożliwia zarządzanie ruchami magazynowymi. Użytkownik w prosty sposób może np. wprowadzić dane na temat sprzedaży i dostawy towarów. Ważną funkcję programu, stanowi możliwość szybkiego tworzenia raportów. Teraz wystarczy kliknąć dowolny ruch magazynowy i wybrać opcję drukuj, po chwili dokument mamy już w dłoniach.

Jeśli zależy ci na sprawdzonym programie do zarządzania magazynem, to nie czekaj i wybierz LoMag. Wejdź na lomag.pl i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 
Podobne ogłoszenia: Oprogramowanie magazynowe LoMag
 
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy
Oprogramowanie Magazynowy LoMag zostało stworzone z myślą o łatwym zarządzaniu magazynem. Program wyróżnia: - obsług a dowolnej ilości niezależnych magazynów - obsługa cen, kontrahentów jest opcjonalna - można ukryć i prowadzić tylko ewide ...
Komputery > Oprogramowanie > Narzędzia - (dolnośląskie)

110,70 PLN
© Muku.pl - baza ogłoszeńKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.