Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Najlepszy Serwis Turbosprężarek Na Rynku (numer 2712052636)
Najlepszy Serwis Turbosprężarek Na Rynku
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: maska2 :.
Adres:cała Polska
Miejscowość:Cała Polska
Województwo:podlaskie
Telefon:512339408
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: Do uzgodnienia
najlepszy-serwis-turbosprezarek-na-rynku.pdf
najlepszy-serwis-turbosprezarek-na-rynku.txt

Opis
Witamy w jednym z najlepszych serwisów turbosprężarek na rynku

Firma KRYMAR słynie z profesjonalnej diagnostyki, regeneracji i modyfikacji turbosprężarek silników spalinowych. Obsługujemy wszystkie modele samochodów: osobowe, dostawcze, ciężarowe również maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe.

Prowadzimy sprzedaż nowych oraz regenerowanych turbosprężarek. Jeśli chcesz kupić lub zregenerować turbosprężarkę, trafiłeś pod bardzo dobry adres.

Gwarantujemy wybrane i najlepsze urządzenia do regeneracji turbosprężarek dostępne na rynku. Pracujemy na maszynach firmy Schneck, Cimatt.

Oferta nasza skierowana jest do serwisów, firm posiadających floty, instytucji, klientów indywidualnych, tuningowców, pasjonatów motoryzacji.

Dlaczego właśnie Krymar?

Funkcjonowanie wszystkich posiadanych przez nas produktów jest przetestowane i ściśle sprawdzone. Chcemy zawsze trwać wśród najlepszych, dlatego też stale ulepszamy i unowocześniamy nasz park maszynowy.

Posiadamy: wyważarkę do wirników turbosprężarek Schenck TBcomfort, wysokoobrotową wyważarkę do rdzeni turbosprężarek Schenck TBsonio i Cimat CMT-48 VSR TWIN , maszynę do kalibracji mechanizmu zmiennej geometrii w turbosprężarkach oraz ustawiania zaworów podciśnieniowych i elektronicznych z testem ciśnienia doładowania Cimat TURBOTEST EXPERT. W naszym bogatym wyposażeniu znajdują się również testery i programatory do sprawdzania naprawiania i ustawiania zaworów elektronicznych przy turbosprężarkach Electronic Actuator Tester i Programmer ATD-1, APD-1

Cały proces regeneracji, który zostaje wykonywany w naszej firmie, jest technologicznie adekwatny do zaleceń producenta danej turbosprężarki.

Nasza jakość wywodzi się nie tylko z naszej pasji i zaangażowania ale i od sprawdzonych i znanych partnerów produkujących urządzenia i części do regeneracji turbosprężarek.

Profesjonaliści i pasjonaci

Co jeszcze świadczy o profesjonalizmie firmy Krymar? Poza doskonałym parkiem maszynowym wyposażonym w nowoczesny sprzęt, i części turbosprężarek znanych marek wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług, gwarantowana przez wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów i pasjonatów motoryzacji.

Naszą zasadą i obowiązkiem jest udzielić pomocy każdemu klientowi w zakresie naprawy każdej turbosprężarki. Nasi eksperci są otwarci na udzielenie Państwu odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania w zakresie turbosprężarek, eksploatacja, regeneracja, tuning.

Specjalistycznego doradztwa technicznego udzielamy na miejscu, w siedzibie naszej firmy oraz telefonicznie.

Skontaktuj się z nami

Dział obsługi:

Mariusz 512 339 408

Marcin 512 339 409

Biuro 85 654 48 73

turbokrymar@wp.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00 - 17:00

Sob 8:00 - 14:00

Siedziba firmy

ul Warszawska 6a lok. 2

15-063 Białystok

 
Podobne ogłoszenia: Najlepszy Serwis Turbosprężarek Na Rynku
 
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy
Turbo-Service oferuje Państwu kompleksowe usługi związane naprawą i wymianą turbosprężarek. Dajemy roczną gwarancję bez limitu kilometrów na zakupiony lub naprawiony w naszej firmie towar. Wymieniamy i naprawiamy wszystkie typy turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych oraz łodzi. Prowadzimy sprz ...
Motoryzacja > Usługi > Warsztatowe - (mazowieckie)

Do uzgodnienia
Zauważyłeś że turbosprężarka w Twoim samochodzie nie pracuje tak jak powinna, a silnik stracił moc? Turbo-Service to najlepszy w Warszawie warsztat zajmujący się regeneracją i wymianą turbosprężarek. Tylko tutaj diagnoza i naprawa uszkodzonej części odbywa się w ciągu jednego dnia. Turbo-Service daje roczną gwarancje na usługi i turbosprężarki bez limitu kilome ...
Motoryzacja > Usługi > Warsztatowe - (mazowieckie)

Do uzgodnienia
Najlepsza chemia gospodarcza? Zajrzyj na ofertę firmy Pureco. Oferujemy: -dozowniki do produktów sanitarnych -maszyny parowe do ciężkich zabrudzeń -środki czyszczące. Zapewniamy: -autoryzowany serwis pogwarancyjny -części zamienne -możliwoś ...
Motoryzacja > Chemia > Środki czyszczące i kosmetyki - (kujawsko-pomorskie)

1,00 PLN
Firma \"Gamadex\" istniejąca na rynku od 1991 roku oferuje sprzedaż używanych i nowych wózków widłowych, serwis, wynajem, naprawy i remonty oraz części zamienne do każdego typu wózka podnośnikowego. Posiadamy własny transport - lawetę/pomoc drogową 9T (możliwość wynajmu). Oferujemy również usługi mini koparką. Przeprowadzamy odbiory UDT i sporządzamy do ...
Motoryzacja > Inne pojazdy i łodzie > Pozostałe - (małopolskie)

1,00 PLN
© Muku.pl - serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.