Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Microsoft Office Excel - certyfikowane szkolenie (numer 29131612)
Microsoft Office Excel - certyfikowane szkolenie
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: cds :.
Centrum Doradczo - Szkoleniowe
Adres:Plac Kaszubski 8/207
Miejscowość:Gdynia
Województwo:pomorskie
Telefon:501377882
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 1490,00 PLN
microsoft-office-excel-certyfikowane-szkolenie.pdf
microsoft-office-excel-certyfikowane-szkolenie.txt

Opis
Microsoft Office Excel - certyfikowane szkolenie od podstaw po poziom zaawansowanych funkcji

Zapraszamy na praktyczne warsztaty z obsługi programu Microsoft Office Excel - od podstaw po poziom zaawansowanych funkcji. Oferujemy 3 poziomy szkolenia według stopnia zaawansowania: podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany.

Cel Kursu:
Celem Kursu jest nabycie umiejętności wydajnej i optymalnej pracy z arkuszem kalkulacyjnym Excel oraz zdobycie umiejętności weryfikacji, sortowania oraz łatwej edycji wprowadzonych tysięcy danych, stworzenia raportów oraz zestawień finansowych, etc.

Korzyści z Kursu:
Kurs będzie przeprowadzany na bardzo wysokim poziomie w formie praktycznych warsztatów, co czyni zajęcia ciekawymi i sprawia, że wiedza jest łatwiejsza do przyswojenia. Dużym atutem jest wsparcie Państwa Bezpłatnym Doradztwem Poszkoleniowym - gdy w pracy nie są Państwo pewni swoich działań, pomagamy, aby mogli Państwo spokojnie pracować podejmując właściwe decyzje. Kurs jest Akredytowany przez Kuratora Oświaty, na zakończenie zajęć uzyskują Państwo honorowane Zaświadczenie Ministra Edukacji Narodowej.

Grupa docelowa:
Oferta skierowana jest do osób indywidualnych chcących podnieść swoje kwalifikacje, księgowych, chcących wydajnie wykorzystywać narzędzia programu MS Office Excel oraz firm i instytucji, którym poprzez wykorzystanie MS Office EXCEL zależy na podniesieniu wydajności i komfortu pracy swoich Pracowników

Daty szkoleń:
- poziom średniozaawansowany: 07.02.2019 r. (Wt), 08.02.2019 r. (Śr)
Godziny szkolenia: 9:00 - 15:30

Na każdy poziom składają się 32 godziny szkoleniowe.

Miejsce szkolenia:
Gdynia, Plac Kaszubski 8/lokal 207)

Szczegółowy Program Szkolenia wraz z Pełną Ofertą Szkoleniową oraz Referencjami Naszych Klientów chętnie prześlemy Państwu drogą mailową, prosimy o kontakt: cds@cds-szkolenia.pl lub w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 58 691 60 61 lub 501 377 882 .

Gwarantujemy zadowolenie z jakości prowadzonych zajęć, stawiamy na profesjonalizm i efektywne wykorzystanie Kursu w celach zawodowych.

http://www.cds-szkolenia.pl

Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>


 
Podobne ogłoszenia: Microsoft Office Excel - certyfikowane szkolenie
 
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. prowadzi działalność doradczą oraz szkoleniową z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie. Firma EkoExpoert jest certyfikowaną jednostką szkoleniową świadczącą usługi w ...
Nauka i Korepetycje > Szkolenia - (podlaskie)

1,00 PLN
Uczestnicy kursu podstawowej obsługi komputera zapoznają się z budową tego urządzenia, a także jego obsługą ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office oraz poczty elektronicznej. Zajęcia prowadzone są w małych grupach w godz. popołudniowych. Kurs kończy się wydaniem zaświadczenia wg wzoru MEN Czas trwania - 40 godz. Koszt szkolenia- 400 zł Zapraszamy ...
Nauka i Korepetycje > Szkolenia - (podlaskie)

400,00 PLN
© Muku.pl - darmowy serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.