Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Kadry i Płace w oparciu o Programy: Symfonia oraz (numer 29131614)
Kadry i Płace w oparciu o Programy: Symfonia oraz
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: cds :.
Centrum Doradczo - Szkoleniowe
Adres:Plac Kaszubski 8/207
Miejscowość:Gdynia
Województwo:pomorskie
Telefon:501377882
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 2490,00 PLN
kadry-i-place-w-oparciu-o-programy-symfonia-oraz.pdf
kadry-i-place-w-oparciu-o-programy-symfonia-oraz.txt

Opis


Na zajęciach Uczestnicy Szkolenia mają możliwość praktycznego opanowania umiejętności prowadzenia dokumentacji personalnej, płacowej, ZUS i podatkowej z wykorzystaniem systemów informatycznych, zapoznanie się z obowiązującymi aktami prawnymi mającymi wpływ na pracę kadry zarządzającej personelem. Przygotowujemy Państwa do pełnienia stanowiska: Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych. Kurs prowadzony od podstaw.
Uczestnicy w praktyce nauczą się, w jaki sposób prowadzić kadry i płace Mikro, Małych oraz Średnich Przedsiębiorstw, własnych działalności gospodarczych oraz Dużych Przedsiębiorstw.
Kurs prowadzony jest w oparciu o Programy Komputerowe: Płatnik oraz Symfonia na komputerach, w formie warsztatowej, wymagającej od Uczestników pełnego zaangażowania w wykonywanie ćwiczeń i rozwiązywanie zadanych problemów.

Ponadto otrzymują Państwo kompleksowe materiały szkoleniowe, nagrane na pendrive’a programy instalacyjne do Płatnik, Symfonia do zainstalowania na użytek domowy, przydatne Ustawy i Rozporządzenia oraz wiele ciekawych konspektów szkoleniowych.

Kurs jest Akredytowany przez Kuratora Oświaty, Minister Edukacji Narodowej: Nr: WR.546.25.2011.EKG, 24/2011.
Po zakończeniu szkolenia oraz zdanym Egzaminie uzyskują Państwo Zaświadczenie MEN oraz Certyfikat wg klasyfikacji zawodu MPiPS Specjalista ds. Kadr (kod zawodu 242307) oraz Specjalista ds. Wynagrodzeń (kod zawodu 242310)
* Podstawa prawna: Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz.U. 2015 nr 0 poz. 149) oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz.U. 2014 poz. 1145).

64 godziny szkoleniowe

Termin szkolenia:
02.03.2019 r. (Sb), 03.03.2019 r. (Nd), 09.03.2019 r. (Sb), 10.03.2019 r. (Nd),
16.03.2019 r. (Sb), 17.03.2019 r. (Nd), 23.03.2019 r. (Sb), 24.03.2019 r. (Nd)
Godziny szkolenia:
09.00 - 15.30

Miejsce szkolenia:
Centrum Doradczo - Szkoleniowe, Gdynia, Plac Kaszubski 8/207

Gwarantujemy zadowolenie z jakości prowadzonych zajęć, stawiamy na profesjonalizm i efektywne wykorzystanie Kursu w celach zawodowych.

Kurs prowadzimy w formie praktycznych warsztatów, co czyni zajęcia ciekawymi i sprawia, że wiedza jest łatwiejsza do przyswojenia. Dużym atutem jest wsparcie Państwa Bezpłatnym Doradztwem Poszkoleniowym - gdy w pracy nie są Państwo pewni swoich działań, pomagamy, aby mogli Państwo spokojnie pracować podejmując właściwe decyzje.

Szczegółowy Program Szkolenia wraz z Pełną Ofertą Szkoleniową oraz Referencjami Naszych Klientów chętnie prześlemy Państwu drogą mailową, prosimy o kontakt pod adresem cds@cds-szkolenia.pl lub w razie pytań pod numerem 58 691-60-61 lub 501 377 882.

Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>


 
Podobne ogłoszenia: Kadry i Płace w oparciu o Programy: Symfonia oraz
 
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy
Podlaskie Centrum Kształcenia zaprasza na kurs , , Specjalista ds. Kadr i Plac’’ Celem kursu jest przekazanie aktualnej i fachowej wiedzy w zakresie prawa pracy i płac, a także wyposażenie w wiedzę i praktyczne umiejętności w tym zakresie i kompleksowe przygotowanie do samodzielnego prowadzenia spraw kadrowo - płacowych. Tematyka kursu obejmuj ...
Nauka i Korepetycje > Szkolenia - (podlaskie)

700,00 PLN
Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu prawa pracy? Skorzystaj z możliwości internetowego kursu zawodowego Specjalista ds. kadr i płac Zdobądź nową wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku praca , a może nawe ...
Nauka i Korepetycje > Szkolenia - (mazowieckie)

220,00 PLN
PO RAZ PIERWSZY W LUBLINIE!!! KURS SAMOKONTROLI UMYSŁU METODĄ SILVY II STOPNIA Jeśli jesteś absolwentem kursu podstawowego to ten kurs jest stworzony właśnie dla Ciebie! Program kursu pozwala na jeszcze lepszą kontrolę negatywnych emocji, szczególnie tych, które powstały w przeszłości. Co więcej uczy on jak postrzegać przeszłość oraz jak wyeliminować przyczyny ...
Nauka i Korepetycje > Szkolenia - (lubelskie)

360,00 PLN
Na naszym kursie poznasz budowę swojego aparatu, dowiesz się, jakie są rodzaje aparatów fotograficznych. Opowiemy Ci o różnych obiektywach i ich zastosowaniu. Dowiesz się, co to jest czas ekspozycji, głębia ostrości, pomiar światła, ogniskowa. Poznasz uniwersalne sposoby na kadrowanie zdjęć, zapoznamy Cię z kompozycją w fotografii. Opowiemy o programach manualnyc ...
Nauka i Korepetycje > Szkolenia - (małopolskie)

300,00 PLN
Centrum Szkoleniowe CEK oferuje: - 60 godzinny kurs kadrowo-placowy z modułem Prawa Pracy, naliczaniem wynagrodzeń, urlopów oraz obsługą programów Symfonia i Płatnik w promocyjnej cenie 700 zł !!! - trójstopniowy kurs księgowości komputerowej (I stopień - 64 godziny lekcyjne), w programie kursu: podstawy rachunkowości (ustaw o rachunkowości), bilans, zestawianie ...
Nauka i Korepetycje > Kursy komputerowe - (mazowieckie)

700,00 PLN
© Muku.pl - darmowy serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.