Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Pensjonat (numer 39010315)
Pensjonat
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: spanie-pl :.
Pensjonat
Adres:Żwirowa
Miejscowość:Pszczew
Województwo:lubuskie
Telefon:095-749-13-70, 607-861-084
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: Do uzgodnienia
pensjonat.pdf
pensjonat.txt

Opis
Pszczew jest położony w środkowo-wschodniej części województwa lubuskiego nad pięknymi jeziorami Miejskim, Chłopskim, Szarzeckim, Cegielnianym i Proboszczowskim. Pagórki, wzniesienia i położone wśród nich jeziora sprawiają, że teren gminy Pszczew, o powierzchni 178 km2 zaliczany jest do atrakcyjniejszych na Ziemi Lubuskiej. Na terenie gminy znajduje się 17 jezior, a w samym Pszczewie 5. Jeziora Gminy Pszczew obfitują w liczne gatunki ryb jak: sandacz, szczupak, węgorz, lin, leszcz, karp, okoń, sum, czy jaź. Występują tu również dwa gatunki charakterystyczne dla wód czystych i głębokich: sieja i sielawa. W 1986r. na terenie gminy powstał Pszczewski Park Krajobrazowy, który jest świetnym miejscem do spędzania wolnego czasu, miłych rodzinnych spacerów, a także wędkowania. Lasy, które zajmują prawie 50% powierzchni całej Gminy stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku oraz obfitych grzybobrań z wieloma gatunkami grzybów. Pszczew to oaza ciszy i spokoju, która przynosi ukojenie podczas wypoczynku w ciągu całego roku. Jeziora, które zaliczane są do I i II klasy czystości, lasy, które obfitują w wiele gatunków grzybów to tylko niektóre walory przemawiające za tym, że Pszczew to doskonałe miejsce do wypoczynku relaksu, które zapewnia ciszę spokój i ukojenie.

Nasz nowo powstały Pensjonat znajduję się w cichym spokojnym miejscu na uboczu:
300 metrów do Jez. Szarcz, na którym znajduje się główna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, atrakcjami dla dzieci , wypożyczalnią sprzętu wodnego, restauracja, bar, pizzeria,
w pobliżu plaży znajduje się wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego oraz szkółka pływania,
300 metrów do drugiego Jez. Miejskiego,
oba jeziora obfitują w wiele gatunków ryb,
200 metrów piekarnia i sklep, w którym możemy dostać świeże i ciepłe pieczywo,
1kilometr centrum miejscowości, kościół, apteka, bank, kino, poczta.

Na terenie znajduje się:
wydzielone miejsce na parking samochodowy w zamkniętym obiekcie,
miejsce tarasowe z możliwością na grilla,
miejsce na ognisko,
Mają państwo niebywałą okazję uczestniczyć w Naszej Miejscowości w licznych imprezach kulturalno-oświatowych organizowanych w ciągu całego roku. Szczególnie latem podczas wypoczynku w Naszym Pszczewie mają państwo niepowtarzalną okazję uczestniczyć w Jarmarku Magdaleńskim, który odbywa się w ostatnie dwa dni weekendu lipcowego. Jest to wielkie święto kultury ludowej, gromadzi artystów rękodzielników: malarzy, rzeźbiarzy, szkicowników, stolarzy, hafciarki i innych ludowych artystów. Organizowane są również zawody fryzjerskie o Grand Prix. Każdego roku na Jarmarku występują gwiazdy formatu krajowego jak i światowego np. Natalia Kukulska, Małgorzata Ostrowska, Eleni, Piasek, Krzysztof Krawczyk, Brathanki i wielu, wielu innych. Tradycją stały się już coroczne koncerty Józefa Skrzeka. Imprezą godną polecenia jest również Plener Rzeźbiarski, na którym artyści rzeźbiarze rzeźbią w wielkich kłodach postacie i figury, które zdobią Pszczew i okolice. W czasie lata w Pszczewie nie brakuje atrakcji takich jak: regularne zabawy taneczne na powietrzu, liczne imprezy nad jeziorami, pożegnanie lata, gminne dożynki, które ożywiają i uprzyjemniają pobyt wczasowiczom.W wolnych chwilach można korzystać z oferty miejscowego kina.
Niepowtarzalny urok Pszczewa i jego okolic powoduje, iż jest to wymarzone miejsce wypoczynku zapewniające kontakt z przyrodą i możliwość poznania ciekawej historii i zabytków kultury materialnej.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ SERDECZNIE NA NASZĄ STRONĘ:
www.pensjonatema.prv.pl
badz:
www.pensjonatema.yoyo.pl

PRZEPRASZAMY ZA USTERKI PRZY ODBIORZE NASZEJ PRYWATNEJ STRONY.
SPOWODOWANE JEST TO AWARIĄ SERWERA!

WIĘCEJ ZDJĘĆ WNĘTRZA I CAŁEGO OTOCZENIA NA NASZEJ OFICJALNEJ STRONIE!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
KONTAKT I REZERWACJA:
TEL:
TEL. DOM.: 095-749-13-70 (po godzinie 14)
TEL. KOM.: 607-861-084

Adres: 66-330 Pszczew, Żwirowa
Telefon: 095-749-13-70 ; tel. kom. 607-861-084
Dzwoniąc prosimy powołać się na www.spanie.pl

Więcej szczegółów o obiekcie: www.pensjonatema.spanie.pl

Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>© Muku.pl - baza ogłoszeńKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.