ogłoszeń w bazie

Wakacyjny kurs rysunku Elipsa 2023 (numer 29052429)

Adres:
Krowoderska 6/14
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
692415013
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Zapraszamy osoby zainteresowane kandydowaniem na studia lub sprawdzeniem się w meandrach rysunku odręcznego w trakcie kursu wakacyjnego 2023 w lipcu lub w sierpniu. Zajęcia pozwalają nie tylko poznać arkana tej pięknej sztuki w zakresie architektury i projektowania oraz również zwiedzić Kraków i ciekawe miejsca w mieście. W trakcie zajęć planujemy wizytę m.in. w Ogrodzie botanicznym, Cricotece, dzielnicy Kazimierz, Podgórze, Muzeum lotnictwa i innych nowoczesnych i historycznych lokalizacjach.

Zajęcia prowadzone są w profesjonalnej pracowni kursu rysunku przez architektów, członków SARP i IARP, doktora inż. arch. oraz magistra inż. arch. WAPK, KAAFM z doświadczeniem branżowym i dydaktycznym. W programie przedstawiamy system pracy projektanta, prezentujemy oryginalne oprogramowanie CAD, którym dysponuje nasza pracownia, a przede wszystkim prezentujemy sztukę rysowania w technice ołówkowej i nie tyko. Zajęcia odbywają się w Pracowni Elipsa przy ul. Krowoderskiej 6/14 oraz w plenerach Krakowie. Ilość osób w grupach ograniczamy do 10. Pracownia jest wyposażona w środki do dezynfekcji, środki czystości.

Naszym atutem jest praktyczna wiedza w zakresie projektowania oraz doświadczenie w nauce rysunku od 1998 roku. Elipsa jest jednym z najdłużej działających kursów rysunku w Krakowie.
Dla osób całkowicie początkujących, a także osób zaawansowanych przygotowaliśmy tematykę stosowną do wybranego lub planowanego kierunku studiów. Wakacyjny kurs rysunku jest również doskonałym sposobem na zwiedzenie Krakowa i spędzenie czasu dla osób z poza miasta. Rysujemy obiekty zabytkowe, a także zieleń parkową i architekturę współczesną oraz tematy z zajęć całorocznych i tematy egzaminacyjne m.in. podstawy perspektywy, zasady tworzenia brył prostych, modelowanie brył w rysunku itp.
Wakacyjny kurs rysunku architektonicznego po odwiedzeniu naszej pracowni rysunkowej oraz zapoznaniu się z systematyką kursu może stać się przedwstępem do dłuższej pracy na całorocznym kursie rysunku Elipsa. Systematycznie, cierpliwie i powoli wprowadzamy w arkana rysunku odręcznego.
GODZINY KURSU :
ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ 4 GODZINY DZIENNIE RANO 10.00 - 14.00 LUB PO POŁUDNIU 15.00 - 18.00
GRUPY DO 10 OSÓB - LIMIT MIEJSC W KAŻDEJ GRUPIE
TERMINY:
 I TURA 26.06 - 30.06.23
 II TURA 03.07- 07.07.23
 III TURA 21.08 - 25.08.23
Dane kontaktowe i zgłoszenia:
Tel. 692 415 013
Tel. 600 926 466
Mail: elipsa@kurs-rysunku.pl
Lub przez formularz na stronie www.kurs-rysunku.pl
Podobne ogłoszenia: Wakacyjny kurs rysunku Elipsa 2023
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Kurs rysunku i malarstwa w Krakowie

Salwatorskie Studio Artystyczne serdecznie zaprasza wszystkich artystów do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń oferowanych przez nasze studio. Kursy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze światem sztuki, jak i dla osób kandydujących na wyższe uczelnie artystyczne i techniczne. Wszy ...
Nauka i Korepetycje > Kursy rysunku, malarstwa - (małopolskie)
1,00 PLN

Szkoła rysunku Warszawa - totuwarszawa.pl

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i zajmuje się organizowaniem kursów rysunku różnego rodzaju. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów. W zakresie naszych usług znajduje się: - kurs malarstwa Warszawa - nauka rysunku Warszawa - kursy rysunku architektonicznego Możemy zagwarantować: - profesjonalizm - bardzo atrakcyjne ce ...
Nauka i Korepetycje > Kursy rysunku, malarstwa - (mazowieckie)
1,00 PLN

Obsługa pilarki

Kursy przygotowywane przez naszą firmę skierowane są do osób, które chcą nabyć umiejętność wykorzystywania pilarek, wykaszarek, kosiarek czy nowoczesnych urządzeń ogrodniczych. Gwarantujemy przygotowanie na świetnym sprzęcie, dzięki czemu będziecie mogli w ogrodzie poradzić sobie z wykonywaniem nawet najtrudniejszych zada ...
Nauka i Korepetycje > Kursy rysunku, malarstwa - (śląskie)
1,00 PLN