ogłoszeń w bazie

Trening EMS, elektrostymulacja mięśni Wonder Body (numer 3605082129)

Adres:
Grabiszyńska 89
Miejscowość:
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon:
717713080
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
WONDER BODY® - znacznie więcej, niż tylko odchudzanie

WONDER BODY® to nie tylko odchudzanie, to również skuteczne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami skórnymi, takimi jak cellulit, rozstępy, luźna skóra czy nierówności. Dzięki zaawansowanej technologii i elektrostymulacji mięśni, nasze zabiegi pomogą Twoim klientom zadbać o ogólną kondycję skóry oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia dość powszechnego problemu, jakim jest pojawianie się rozstępów podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

WONDER BODY® - bezpieczeństwo i innowacja

WONDER BODY® to rozwiązanie, które zdobywa uznanie na całym świecie, dlatego chcemy podzielić się nim z Tobą i Twoimi klientami. Zabieg ten gwarantuje doskonałe efekty, a przy tym jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny, dzięki czemu pozbawiony
efektów ubocznych, takich jak obrzęki, kontuzje, czy blizny . Nasze urządzenia i programy od lat z powodzeniem przechodzą szczegółowe analizy oraz testy, dzięki czemu masz pewność, że oferujesz swoim klientom zabiegi, których skuteczność oraz bezpieczeństwo są poparte badaniami.

Najwyższa jakość świadczonych usług

W WONDER BODY® stawiamy na najwyższą jakość usług. Naszym celem jest zapewnienie klientom indywidualnego podejścia oraz kompleksowej obsługi.
Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie elektrostymulacji mięśni. Stale podnosimy swoje kompetencje oraz szkolimy się w najnowszych metodach treningowych, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajduje się szereg różnych programów treningowych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego, kto zdecyduje się na ten rodzaj zabiegów.
Opracowaliśmy treningi EMS zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla osób początkujących oraz zaawansowanych.
Trening EMS, elektrostymulacja mięśni Wonder Body
Podobne ogłoszenia: Trening EMS, elektrostymulacja mięśni Wonder Body
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Trening siłowy Kraków | Apogee

Apogee to studio treningowe, gdzie w ramach oferty przez nas proponowanej zajmujemy się treningami personalnymi i nie tylko. Trening siłowy Kraków to jeden ze sposobów na uzyskanie takich efektów jak zbudowanie masy mięśniowej, wyrzeźbienie ciała, zmniejszenie masy ciała czy spalenie tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany plan ...
Zdrowie i Uroda > Usługi > Dietetyka, odchudzanie - (małopolskie)
1,00 PLN