ogłoszeń w bazie

Studia online. Kursy e-learningowe. Studia przez I (numer 3802019708)

Adres:
Dworcowa 6
Miejscowość:
Bytom
Województwo
dolnośląskie
Telefon:
669244663
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) powstał w 2002 roku. Od ponad dekady należy do najstarszych i największych uczelni e-learningowych w Europie Środkowo-Wschodniej. „Wirtualne” mury uczelni opuściło już ponad 20 tysięcy absolwentów.
Naszą specjalnością są studia on-line na wszystkich poziomach.
W bardzo bogatej ofercie PUW-u znajdują się: studia I stopnia (licencjackie i inżynierskie), studia II stopnia (magisterskie), studia podyplomowe.
Ofertę uzupełnia szeroki pakiet kursów doszkalających. Polski Uniwersytet Wirtualny zajmuje się promowaniem nowoczesnych metod nauki. W ramach tych działań tworzymy swoiste centrum kompetencyjne w zakresie metodyki, technologii i organizacji e-edukacji.

Kontakt telefoniczny Whatsapp, Signal, Telegram, Viber.
https://www.szkola-online.com
Studia online. Kursy e-learningowe. Studia przez I
Podobne ogłoszenia: Studia online. Kursy e-learningowe. Studia przez I
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Certyfikat Kompetencji Zawodowych kurs Online

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego oraz Spedytora -CKZ/CPC. Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ? Zapraszamy na szkolenie online jak i stacjonarne w naszej firmie Koal : Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika (przewoźnika drogowego rzeczy ora ...
Pozostałe > Usługi > Edukacyjne - (lubelskie)
1400,00 PLN

Nauka angielskiego online - speakingo.com

Jeżeli chciałbyś nabyć praktyczną znajomość języka angielskiego, poznać wyłącznie najczęściej używane i najbardziej potrzebne słownictwo, wyrażenia oraz konstrukcje gramatyczne, to aplikacja Speakingo powstała właśnie z myślą o Tobie. Oferujemy Wam możliwość uczestnictwa w profesjonalnie opracowanych kursach online ...
Pozostałe > Usługi > Edukacyjne - (dolnośląskie)
1,00 PLN