ogłoszeń w bazie

Zadaszenie scenicze | Wamat (numer 38020910261)

Adres:
-
Miejscowość:
Katowice
Województwo
śląskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Wamat to ceniony w branży producent elementów estradowych ale także trybun boiskowych, produkujemy także zadaszenie scenicze oraz widownie i podesty aluminiowe. Jako firma z doświadczeniem, od lat zajmujemy się produkowaniem takich elementów jak sceny, estrady, podesty, zadaszenia by zamontować oświetlenie na imprezy czy też nagłośnienie. Podesty aluminiowe - z firmą Wamat to nie problem!
Jeśli chcesz zapewnić uczestnikom wydarzeń masowych bezpieczeństwo i komfort, postaw na produkty wyspecjalizowanego producenta. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Wamat Sp. z o.o. ale także do zapoznania się z artykułem dotyczącym tej kwestii. Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły działalności? Wejdź na oficjalną stronę! Potrzebne Ci podesty aluminiowe? Sprawdź katalog!
Zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Ci wszelkich porad oraz wyczerpująco odpowiedzą na pytania.
Zadaszenie scenicze | Wamat
Podobne ogłoszenia: Zadaszenie scenicze | Wamat
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Trybuny sportowe

Firma Wamat to producent trybun sportowych i konstrukcji scenicznych z Mielca. Swoją działalność firma rozpoczęła 30 lat temu i w okresie swojej działalności wybiła się na pozycję lidera w branży techniki estradowej. Oprócz trybun sportowych, które są podstawą oferty, firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości podes ...
Pozostałe > Usługi > Imprezy i rozrywka - (podkarpackie)
Do uzgodnienia