Dodaj

Moje konto

Szukaj

Rejestruj

Personalizowane zaproszenia na chrzest i komunię (numer 3802095456)
Personalizowane zaproszenia na chrzest i komunię
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: inviart :.
InviArt
Adres: -
Miejscowość:Katowice
Województwo:śląskie
Telefon: -
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: Do uzgodnienia
Nowy
personalizowane-zaproszenia-na-chrzest-i-komunie.pdf
personalizowane-zaproszenia-na-chrzest-i-komunie.txt

Opis
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wyjątkową ofertą InviArt, na personalizowane zaproszenia na chrzest i komunię.
Kolekcja zaproszeń, która dostępna jest na naszej stronie, to jedyne w swoim rodzaju, unikatowe, w pełni personalizowane wzory zaproszeń, dla dziewczynki i chłopca. Do produkcji oferowanych zaproszeń używamy wyłącznie najlepszych jakościowo papierów ozdobnych oraz korzystamy z wysokiej jakości cyfrowych maszyn drukujących. Wszystko to, wraz z niebywale atrakcyjnym designem, sprawia, że nasze zaproszenia znacząco wyróżniają się na tle konkurencyjnych propozycji.
Nasze zaproszenia komunijne, czy też na chrzest, dają Państwu bardzo wiele możliwości dostosowania ich do Waszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Każdy wzór zaproszenia podlega całkowitej personalizacji, co oznacza, że mogą Państwo użyć w nich dowolnej treści, wiersza, a nawet dodać zdjęcie Waszego dziecka. Oprócz tego, zaproszenia uzupełniane są danymi ich adresatów, na podstawie listy gości.
Nasze wyjątkowe zaproszenia na komunię i chrzest, to jedna z bardziej atrakcyjnych ofert na rynku! Niemal do wszystkie widniejące na naszej stronie wzory, to zaproszenia ze zdjęciem, lecz nie ma konieczności ich umieszczania, bez najmniejszej szkody dla ich atrakcyjnego wyglądu.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oryginalnych zaproszeń na chrzest lub komunię, dla dziewczynki, czy też chłopca, to koniecznie odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z wyjątkową ofertą InviArt! Zapraszamy!
Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>
Personalizowane zaproszenia na chrzest i komunię

© Muku.pl - Serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.