Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Praca: na jaką umowę? (numer 38037318)
Praca: na jaką umowę?
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: nij98k :.
Dom Pracy
Adres: -
Miejscowość:Cała Polska
Województwo:dolnośląskie
Telefon:123123123
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: 1,00 PLN
praca-na-jaka-umowe.pdf
praca-na-jaka-umowe.txt

Opis
W Polsce występują różne formy zatrudnienia. Zawierane są umowy na podstawie Kodeksu pracy i Kodeksu cywilnego.
Najkorzystniejszą z punktu widzenia pracownika jest oczywiście umowa o pracę.
Stały etat zapewnia między innymi prawo do płatnego urlopu, wynagrodzenie minimalne, wynagrodzenie w czasie choroby i normowany czas pracy.
Pracodawca odprowadza również należne składki na ubezpieczenia społeczne. Stosowane są również tzw. umowy cywilnoprawne: umowa-zlecenie, umowa o dzieło, umowa agencyjna i kontrakt menedżerski.
Nie dają one takich gwarancji jak umowa o pracę, ale zapewniają większą elastyczność zarówno zleceniodawcy, jak i wykonawcy.
W przypadku większości ofert zatrudnienia pracodawcy z góry określają, jaką formę zatrudnienia proponują. W ten sposób otrzymują aplikacje tylko od osób naprawdę zainteresowanych konkretną ofertą.
Dlaczego? Gdy szukamy pracy, stałej czy czasowej, kierujemy się w pierwszej kolejności ku specjalistycznym portalom internetowym.
Internet bowiem jest dzisiaj najczęściej wykorzystywanym medium zarówno do poszukiwania zatrudnienia, jak i w celach rekrutacyjnych.
Portale z ogłoszeniami o pracy, takie jak Dom Pracy, zapewniają możliwość określenia interesujących nas parametrów i wyświetlenia tylko ofert spełniających nasze wymagania, na przykład: chcemy pracować na stanowisku sprzedawcy w mieście lub okolicy i interesuje nas umowa o pracę w wymiarze 3/4 etatu.
Na potencjalnych pracowników czeka ogromna liczba ogłoszeń o pracy w kraju i za granicą. W serwisach z ogłoszeniami o pracy, takich jak Dom Pracy, każdego dnia pojawiają się nowe oferty.
Dzięki temu codziennie wiele osób znajduje zatrudnienie bez konieczności wychodzenia z domu. Dotyczy to zarówno stanowisk niewymagających kwalifikacji, jak i tych przeznaczonych dla doświadczonych specjalistów.
Zapraszamy na naszą stronę firmową >>>

 
Podobne ogłoszenia: Praca: na jaką umowę?
 
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy
Akcje pracownicze Bogdanki kupię (cały lub część pakietu), Najwyższa cena, Umowa notarialna gwarantująca stałość podstawy obliczenia podatku, Pokrywamy koszty, Gottówka lub Przelew od ręki (według życzenia), Tel: 507 851 852 ...
Pozostałe > Pozostałe - (lubelskie)

Do uzgodnienia
Akcje pracownicze Enea sa kupię (cały lub część pakietu), Najwyższa cena, Umowa notarialna gwarantująca stałość podstawy obliczenia podatku, Pokrywamy koszty, Gotówka lub Przelew od ręki ( zgodnie z życzeniem), Tel: 507 851 852 ...
Pozostałe > Pozostałe - (lubuskie)

Do uzgodnienia
Poszukuję ludzi do roznoszenia ulotek na terenie dużych jak i mniejszych miejscowości na terenie całej Polski Dowolne godziny pracy. Umowa zlecenie. Stawka 3gr netto za sztukę. Zainteresowanych proszę o kontakt: tel: 791-110-888/790-552-588 GG:28302223 www.roznoszenieulotek.pl ...
Pozostałe > Pozostałe - (mazowieckie)

Do uzgodnienia
Zapewne nie raz zdarzyło się, że godziny pracy urzędu, w których maja Państwo do załatwienia jakąś ważną sprawę pokrywają się z Państwa godzinami pracy, a uzyskanie urlopu nie jest możliwe lub po prostu szkoda go tracić, żeby stać w kolejc ...
Pozostałe > Usługi > Pozostałe - (lubelskie)

1,00 PLN
Chcemy przybliżyć wszystkim z zainteresowanych państwa usługę grawerki w szklanym materiale. Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszej techniki, jaką jest laser trójwymiarowy, jesteśmy w stanie bez problemu przerzucić na powierzchnię szklaną nawet najbardziej złożony i szczegółowy nadruk. Budujemy najróżniejszego rodzaju projekty, zarówno indywidualnego typu, ja ...
Pozostałe > Usługi > Pozostałe - (małopolskie)

100,00 PLN
© Muku.pl - darmowy serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.