ogłoszeń w bazie

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece (numer 3905604)

Adres:
Ujście rzeki Rega
Miejscowość:
Mrzeżyno
Województwo
zachodniopomorskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży opodal Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która przepływa poprzez miasto Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale dodatkowo o tematach i trudnościach jakie występują w Porcie Mrzeżyno i okolicach.
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje oraz masa atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozciągają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące turystów. Natura dookoła Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i mnóstwo rozlicznych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat które zna rzeczona miejscowość. Ciekawostki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno i okolicach.

Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi.

Wędkarstwo w Mrzeżynie to wyjątkowo popularne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że sporo wędkarzy zatrzymuje się tutaj by spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze milszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu podróżników żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród spowijającej przyrody oraz pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką.

Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/
Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece
Podobne ogłoszenia: Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Taxi Kołobrzeg przewóz pasażerów , Dżwiżyno, Mrzeż

PRZEWÓZ OSÓB TAXI KOłOBRZEG .Jeśli wybierasz się na Wczasy , do Sanatorium w Kołobrzegu lub miejscowości nadmorskich Grzybowo , Dżwirzyno , Mrzeżyno , Ustronie Morskie , z nami nie będziesz miał problemu z dojazdem , zapewniamy imienne odbiory pasażerów bezpośrednio z prywatnych adresów , hoteli , ośrodków sanato ...
Wakacje > Pozostałe - (dolnośląskie)
Do uzgodnienia

Hotel Dworski

Ogólne informacje Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartego trzygwiazdkowego Hotelu i Restauracji Dworski w Przecławiu k. Szczecina, na trasie nr 13, relacji Szczecin - Kołbaskowo-Berlin. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, radio, TV - sat, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W hotelu znajduje się sala ...
Wakacje > Noclegi > Hotele, hostele, pensjonaty - (zachodniopomorskie)
145,00 PLN