ogłoszeń w bazie

Obraz tryptyk z czerwienią (numer 160702486)

Adres:
-
Miejscowość:
Zabrze
Województwo
śląskie
Telefon:
+48 506 934 783
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Szukasz prezentu dla bliskiej ci osoby? Jeśli lubi ona sztukę, to z pewnością doceni obraz tryptyk z czerwienią! Będzie on przepięknie prezentował się na ścianie w salonie, sypialni czy w gabinecie. Stworzony jest z papieru ozdobnego, fakturowanego. Zabezpieczony jest warstwą klasycznego szkła, które chroni obrazy przed działaniem czynników zewnętrznych. Obraz posiada zawieszkę, więc jest od razu gotowy do powieszenia na ścianie.

W zestawie znajdują się trzy różne dzieła, które dopełniają się wzajemnie. Wszystkie są autorstwa polskiej artystki, Anny Borkowskiej. Są to obrazy z motywami natury, powstały na zlecenie Szanghajskiego Ogrodu Botanicznego. Mają wyjątkową eksplozję barw. Będzie przepięknym prezentem dla kogoś, kto kocha moc koloru i energii.
Obraz tryptyk z czerwienią
Podobne ogłoszenia: Obraz tryptyk z czerwienią
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Sprzedam trzy obrazy olejne – Tryptyk Surrealistyc

Sprzedam trzy obrazy olejne na płótnie o wymiarach 100cm x 70cm.Obrazy bez ram - boki zamalowane w kolory obrazu, sygnowane. Obrazy namalowałam w 2019 roku i tworzą tryptyk, który jest surrealistyczną metaforą obrazującą stosunek współczesnego człowieka do siebie i świata przyrody. Obrazy można kupić pojedynczo lub jako try ...
Antyki i Sztuka > Malarstwo > Olej - (zachodniopomorskie)
1400,00 PLN