ogłoszeń w bazie

Obraz Koń Arabski, Seria Wiedeń (numer 160702510)

Adres:
ul. Franciszka Zembali 20c/2
Miejscowość:
Zabrze
Województwo
śląskie
Telefon:
506934783
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Koń Arabski, Seria Wiedeń — W kopytach siła, w grzywie wiatr…
Konie arabskie powszechnie uważane są za kwintesencję piękna konia i doskonałą inspirację dla artystów. Ruch, gracja i lekkość, szczególnie w trakcie galopu, kojarzy się ze wznoszeniem nad ziemią. Oddaje stan atmosfery, który chcemy uzyskać w naszej przestrzeni. To obraz z największą „dawką życia”, z którą chcemy się podzielić.

Do Konia Arabskiego, Seria Wiedeń pasuje, Koń Arabski 2, Seria Wiedeń. W tym duecie obydwa wierzchowce wytwarzają największą moc. To jedyne kłęby pyłu, szum i wiatr, które eksponujemy w salonie.

W Galerii w Chmurach prezentujemy obrazy z końmi w kolorystyce czarno-białej, wykorzystując ich naturalny, wizualny charakter. Dzięki tym cechom obraz doskonale pod względem kolorystycznym będzie pasował do większości pomieszczeń, w nowoczesnych, skandynawskich, czy klasycznych. Odpowiednio dobrana rama tylko wzmocni styl wnętrza.

Cała kolekcja obrazów z końmi została zaprezentowana, w roku 2015, w samym sercu Wiednia, w zabytkowym kinie Metro podczas wystawy indywidualnej Anny Borkowskiej. Wystawa powstała z udziałem instytucji Wien Kultur oraz Ambasady Polskiej w Wiedniu.
Obraz Koń Arabski, Seria Wiedeń
Podobne ogłoszenia: Obraz Koń Arabski, Seria Wiedeń
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Obraz Kwiat, Seria Niebieska

Niebieski, nowoczesny obraz do salonu. Rozkwit i eksplozja natury! Jeżeli oczekujesz efektu mocy koloru i energii — zawieś obraz na ścianie, w salonie. Mamy nadzieję, że spełni oczekiwania i ożywi Twoją przestrzeń. Ten motyw powstał na zlecenie Szanghajskiego Ogrodu Botanicznego oraz wystawy indywidualnej Anny Borkowskiej pod ...
Antyki i Sztuka > Sztuka współczesna > Grafika - (śląskie)
670,00 PLN

Obraz Maki, Seria Ulotna

Nowoczesna, ekspresyjna grafika z motywem maków. Uchwycone w ruchu kwiaty, pełne ekspresji dodają otoczeniu powietrza. Roślinny motyw spełnia doskonale rolę uniwersalnej dekoracji ściennej. Natomiast stonowana kolorystyka z akcentami bordowej czerwieni ożywi większość wnętrz. Nowoczesna grafika czerwonych maków w ramie świet ...
Antyki i Sztuka > Sztuka współczesna > Grafika - (śląskie)
670,00 PLN