ogłoszeń w bazie

Sweet Corner - Słodycze reklamowe z Twoim logo (numer 170802212)

Adres:
-
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
796 800 070
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Poszukujesz dobrego sposobu na wsparcie budowy pozytywnego wizerunku swojej marki oraz swoich działań reklamowych? Chciałbyś wybić się na tle konkurencji i zjednać sobie wielu nowych klientów? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie!

Sweet Corner to sklep internetowy mający w swojej ofercie szeroki wybór słodyczy reklamowych. Zachęcamy do zamówienia pysznych słodyczy prezentujących TWOJE logo lub hasło reklamowe. Jest to obecnie znacznie bardziej skuteczna reklama niż zwykła ulotka czy baner reklamowy.

Czym są słodycze reklamowe? To określenie obejmuje krówki, landrynki, lizaki, czekolady, ciastka, bombonierki i inne słodkości, których głównym celem jest reklamowanie Twojej firmy poprzez nadruk logo bądź dowolnej treści tekstowej na opakowaniu. Są one idealnym uzupełnieniem każdej kampanii marketingowej, miłymi i niezwykle ważnymi gośćmi wszelakich konferencji, eventów i meetingów.

Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i kontaktu.

Pozdrawiamy,
Zespół Sweet Corner