ogłoszeń w bazie

Bransoletka różaniec królewski na rękę bursztyn (numer 180403170)

Adres:
cała Polska
Miejscowość:
Cała Polska
Województwo
wielkopolskie
Telefon:
790800061
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
WYJĄTKOWA BIŻUTERIA RÓŻAŃCOWA / WSPANIAŁY SYMBOL WIARY I PRZEPIĘKNA OZDOBA DLA KAŻDEGO WIERZĄCEGO
W intencji nowych właścicieli naszych różańców w każdy trzeci wtorek miesiąca ofiarujemy w Oratorium Filipa Neri w Grodzisku Wielkopolskim msze świętą o potrzebne im błogosławieństwa.

Kupując nasz różaniec jesteś dobroczyńcą - 10% naszych dochodów przekazujemy na dzieła fundacji Profeto_pl

NASZA BRANSOLETKA RÓŻAŃCOWA  MA SAME ZALETY
WYKONANA WŁASNORĘCZNIE
PIĘKNY SYMBOL WIARY
NIEZWYKLE TRWAŁA
WSPANIAŁY PREZENT
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY
WYJĄTKOWY WYGLĄD
PRZEPIĘKNA BIŻUTERIA RELIGIJNA
SPECYFIKACJA
kolor: brązowy
materiał: drewno, bursztyn
krzyż i małe koraliki - heban tygrysi 16mmx16mm
długość ok 20cm męska, 18cm damska (istnieje możliwość zwiększenia/zmniejszenia, proszę o wiadomość)
PRZEPIĘKNA BRANSOLETKA HANDMADE / WYJĄTKOWY DESIGN
Różaniec to wyjątkowa modlitwa, która pełna jest treści pozwalających nam zbliżyć się do Jezusa i Maryi w najważniejszych momentach ich życia. Jego ogromna potęga ukazuje się w największych cudach różańcowych. Ta mała bransoletka różańcowa to niezwykle istotny symbol w życiu każdego praktykującego katolika. To nie tylko przedmiot, który przechowujemy w domu lub nosimy ze sobą każdego dnia. Jest wyjątkowym łącznikiem między człowiekiem, Jezusem Chrystusem, a także Maryją.

Pod łacińską nazwą różańca kryje się przepiękny motyw, jakim jest ogród różany - ROSARIUM. Róża to doskonały sposób na przeprosiny, docenienie drugiej osoby oraz prezent przy składaniu prośby. W ten sam sposób podejść można do modlitwy. W momencie, gdy przewracamy koraliki różańca, odmawiając modlitwę do Matki Boskiej, możemy potraktować go właśnie jako różę - symboliczny kwiat, który Jej ofiarujemy.

WYKONANA Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW / NIEZWYKLE TRWAŁA
Ta wyjątkowa biżuteria została wykonana własnoręcznie z najwyższej jakości drewna i orzechów. Oprócz tego posiada wyjątkowe i nadające mu niepowtarzalnego klimatu kamienie szlachetne, jakimi są bursztyny. Jest ona nie tylko elegancka, ale również bardzo trwała, dzięki czemu nawet po upływie wielu lat zachowa swój piękny wygląd. Jest to fantastyczna pamiątka na całe życie.

Różaniec bransoletka cieszy się ogromną popularnością we współczesnych czasach. Łączy w sobie niezwykłą wartość dla każdego chrześcijanina, a także przepiękny wygląd i niecodzienny design, który sprawia, że możemy nosić go na ręce na co dzień.

WYJĄTKOWY WYGLĄD / PRZEPIĘKNA BIŻUTERIA RELIGIJNA
Warto pamiętać, że noszenie biżuterii tego typu nie jest wcale niczym złym. Jeśli nosimy ją w sposób skromny, a także taki, który idzie w parze z przekonaniami religijnymi, będzie symbolem naszej wiary, który możemy mieć przy sobie na co dzień i używać nawet do spontanicznej modlitwy w pracy, szkole czy parku miejskim.

Ta wyjątkowa bransoletka różaniec doskonale sprawdzi się jako prezent na specjalne okazje związane z wiarą i nie tylko. Komunia Święta, Chrzest, Urodziny i wiele innych świąt to doskonały moment na obdarowanie bliskiej nam osoby, tym przepięknym symbolem miłości, wiary i troski.

https://orarosarium.shop/pl/bransoletki/66-bransoletka-prezent-rozaniec-bursztyn-5905544374134.ht ml

www.orarosarium.shop
Bransoletka różaniec królewski na rękę bursztyn
Podobne ogłoszenia: Bransoletka różaniec królewski na rękę bursztyn
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Srebrna Bransoletka (multikolor)

Srebrna bransoletka bursztyn multikolor Srebro próby 925 * waga - 7, 8 gram * długość - 19 cm. Bransoletka zapakowana jest w etui jubilerskie z wysokiej jakości kartonu. Wewnątrz delikatna wkładka z gąbki pokrytej welurem. Do każdego wyrobu załączamy metkę jubilerską z oznaczeniem próby i wagi srebra ...
Biżuteria i Zegarki > Biżuteria dla Pań > Ze srebra - (pomorskie)
119,00 PLN