ogłoszeń w bazie

Grawerowanie biżuterii inskrypcja diament brylant (numer 18070158)

Adres:
ul. Kościuszki 13
Miejscowość:
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Posiadamy system automatycznego oznaczania diamentów i kamieni szlachetnych tzw laserowy grawer na kamieniu . System ten pozwala na wpisanie cyfr, liter, znaków towarowych i logo na rondyście diamentu, co z kolei pozwala łatwo zidentyfikować diament. Każdy diament/brylant ocertyfikowany w światowej klasy Laboratorium posiada taką inskrypcje (tj.numer certyfikatu i logo laboratorium które go wydało) plus opakowanie bezpieczeństwa tzw.SEAL, który także zapewniamy.

Napis jest widoczny pod 10-krotnym powiększeniem. Proces ten nie wpływa na jakość kamienia i jest trwały, pod warunkiem, że diament nie zostanie przeszlifowany. Salony jubilerskie , firmy jubilerskie oraz prywatni klienci mogą dzięki Naszej usłudze stworzyć diamenty własnej marki, wyróżniające ich kamienie na tle konkurencji. Napisy można wykonywać w dowolnym celu, począwszy od napisów firmowych, ubezpieczenia, rzetelnej certyfikacji aż po prywatne logo i osobiste dedykacje.

System który posiadamy używany jest w innych Laboratoriach (GIA, IGI, AGS, GCAL, GRS, IGL, CGL, HRD i wielu innych) oraz w sklepach z biżuterią, które chcą ulepszyć swoje certyfikaty autentyczności.

Możemy wykonać laserowo dowolny znak, logo lub napis.