ogłoszeń w bazie

Basen dla dzieci (numer 190810646)

Adres:
-
Miejscowość:
Wieliczka
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Basen dla dzieci to świetna forma aktywności i zabawy, która pomaga rozładować nadmiar energii, rozwija umiejętności pływackie, poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Dodatkowo korzystanie z basenu zachęca do uprawiania sportu na świeżym powietrzu, a także pomaga w rozwoju społecznym i emocjonalnym dziecka poprzez naukę współpracy i komunikacji z innymi dziećmi.

W sklepie Jokomisiada można znaleźć wiele różnych rodzajów zabawek, które są dostosowane do różnych grup wiekowych i zainteresowań dzieci. Wśród najpopularniejszych kategorii zabawek, jakie można znaleźć w sklepie, są zabawki edukacyjne, zabawki interaktywne, zabawki ruchowe, zabawki elektryczne, czy zabawki do zabawy w ogrodzie takie jak basen dla dzieci, czy place zabaw.
Basen dla dzieci
Podobne ogłoszenia: Basen dla dzieci
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Wózki dla lalek - Baby Concept

Oferujemy niepowtarzalne, designerskie zabawki dla dzieci, wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów, które wyróżniają się trwałością i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. W naszym wyselekcjonowanym asortymencie znajdują się drewniane zabawki edukacyjne, wózki dla lalek, namioty tipi, baseny z kulkami, oraz drewniane ...
Dla Dzieci > Zabawki > Pozostałe - (łódzkie)
Do uzgodnienia