ogłoszeń w bazie

Rynny Wrocław (numer 2001153679)

Adres:
-
Miejscowość:
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Poprawne odpływanie wody z dachu jest niezbędne by zapewnić harmonię konstrukcji, szczególnie w okresie jesiennym i wiosennym oraz topi się śnieg. Firma Ann Dach proponuje pewne narzędzia w tym zakresie. Rynny, które oferujemy swoim konsumentom, pochodzą od solidnych producentów. Proponowane obróbki blacharskie są zrobione z aluminium, PCV lub stali. Rynny te są ekologiczne i bezdyskusyjnie będą doskonale służyć.

Wykonania blacharskie podstawowym elementem dachu. Toczy się je z blachy z reguły w takim kolorze, co dachówka. Właściwe zamontowanie rynien zapewni sposobną stylistykę dachu. Rozmiary rynien zależą od specyfiki dachu. Im bardziej zróżnicowany dach, tym więcej poprawek i droższe koszty. Jednak u nas założymy je w dobrej cenie.
Rynny Wrocław
Podobne ogłoszenia: Rynny Wrocław
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Kamyjka - pranie wykładzin Wrocław

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku województwa dolnośląskiego a w szczególności na obszarze miasta Wrocław. Świadczymy usługi w zakresie prania i czyszczenia wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej oraz tapicerki samochodowej. Do pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt oraz profesjonalną chemi ...
Dom i Ogród > Usługi > Prace domowe - (dolnośląskie)
6,00 PLN