ogłoszeń w bazie

Zegary świata (numer 2002016720)

Adres:
-
Miejscowość:
Łupowo
Województwo
lubuskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Nie potrzeba wielu elementów, aby wnętrze wyglądało dobrze. Czasami wystarczy jeden charakterystyczny element, na przykład zegar, który jest praktycznym i estetycznym dodatkiem. Istnieje bardzo wiele rodzajów zegarów świata. Jednymi z najpopularniejszych są zegary ścienne wiszące, które są dostępne w różnych stylach, kształtach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza. Mogą one dodać stylu i charakteru pomieszczeniu, a także służyć jako punkt centralny w aranżacji.

Wybór zegarów inspirowanych tradycją, kulturą i sztuką Indii dostępnych w sklepie Meble Świata jest szeroki i różnorodny. Dzięki dużemu wyborowi można znaleźć odpowiedni model ze wszystkich zegarów świata dla swojego wnętrza, który urozmaici jego wystrój.
Zegary świata
Podobne ogłoszenia: Zegary świata
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Zegary indyjskie

Każde wnętrze potrzebuje zegara na ścianie. Jeśli chcesz ozdobić swoje mieszkanie lub nadać mu unikalnego charakteru, zobacz jak wyglądają zegary indyjskie na ścianę. W ofercie Meble Świata jest wiele stylowych zegarów z pięknymi ramkami i cyframi arabskimi lub rzymskimi. Są one wykonane z różnych rodzajów drewna, z ...
Dom i Ogród > Meble > Akcesoria meblowe - (mazowieckie)
Do uzgodnienia