ogłoszeń w bazie

Meble gastronomiczne (numer 2002096498)

Adres:
-
Miejscowość:
Polska
Województwo
mazowieckie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Szukasz mebli do swojego lokalu gastronomicznego? Sprawdź ofertę producenta i dystrybutora Demi Co. Meble gastronomiczne, które znajdziesz na stronie internetowej, są jakościowe oraz wytrzymałe, a także estetycznie zadowalające! Każdy, kto otwierał kiedyś lokal, wie, że meble są jego podstawowym wyposażeniem. To one nadają funkcjonalności.

Wejdź na stronę internetową i sprawdź pełną ofertę mebli do restauracji, kawiarni, hoteli czy innych przestrzeni użytkowych. W ofercie znajdują się również meble ogrodowe, a także wyposażania do szkół i przedszkoli. Wyposaż swój lokal w hokery barowe, krzesła do restauracji, blaty, stoły drewniane czy barki. Nie zwlekaj! Wejdź już teraz na stronę internetową producenta.
Meble gastronomiczne
Podobne ogłoszenia: Meble gastronomiczne
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Bary, lady recepcje, meble horeca producent Wooden

Serdecznie zapraszamy do współpracy obiekty gastronomiczne, hotelowe oraz firmy. Jeśli szukasz baru, recepcji, lady sklepowej czy wystawowej skontaktuj sie z nami. Wykonujemy meble dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Na każdym etapie - od projektu po wdrożenie - służymy profesjonalną pomocą ...
Dom i Ogród > Meble > Pozostałe - (mazowieckie)
Do uzgodnienia