ogłoszeń w bazie

Parasole reklamowe | Litex (numer 2004104134)

Adres:
-
Miejscowość:
Katowice
Województwo
śląskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Parasole reklamowe to doskonała reklama na takie eventy jak targi, szkolenia, zloty fanów, festiwale filmowe bądź muzyczne, beerfesty i wiele innych.
To niebanalna i cicha reklama dla firmy bądź produktu.
Parasole reklamowe często są na stałe lokalizowane w restauracjach, barach czy kafejkach, które mają chęć założyć ogródek letni.
Dla tych z Państwa, którzy zastanawiają się jak przyciągnąć klientów do swojej restauracji proponujemy założenie właśnie ogrodu na ciepłe wieczory oraz zakup parasoli reklamowych - w razie deszczu.
Goście częściej w ciepłe dni lgną do loki gastronomicznych, które mają ogródki, gdyż chcą siedzieć na zewnątrz i korzystać w pogody.
Nie czekaj i kup parasol już teraz! Wiosna się zbliża.
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą Państwo naszą ofertę produktową.
Parasole reklamowe | Litex
Podobne ogłoszenia: Parasole reklamowe | Litex
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Materiał na parasol ogrodowy

Litex Garden ma do zaoferowania mnóstwo przedmiotów do ogrodu, które nadadzą mu uroku. Oprócz dużej kolekcji parasoli, firma ma w swoim asortymencie materiały na parasole ogrodowe. Na stronie internetowej można znaleźć bardzo dużą ilość wzorów i materiałów na Wasze parasole. Jeżeli Wasz parasol jest w dobrym stanie, ale ...
Dom i Ogród > Ogród > Pozostałe - (małopolskie)
1,00 PLN

Litex Garden – wyjątkowe poszycia na parasole ogro

Litex Garden oferuje wyjątkowe i niezwykle trwałe parasole oraz meble ogrodowe. Z Litex Garden masz możliwość w niecodzienny sposób zaprojektować własny ogród i stworzyć doskonałe miejsce do odpoczynku dla Ciebie i Twoich bliskich. W ofercie Litex Garden oprócz parasoli wygodne meble ogrodowe, stylowe stoły, a także bujaki, ...
Dom i Ogród > Wyposażenie > Pozostałe - (wielkopolskie)
Do uzgodnienia