ogłoszeń w bazie

Przydomowa oczyszczalnia ścieków biologiczna SBR (numer 2004157290)

Adres:
Tartaczna 1
Miejscowość:
Mienia
Województwo
mazowieckie
Telefon:
515282122
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Oczyszczalnia Biologiczna SBR Aquapur dla 4 osób- Idealne Rozwiązanie dla Twojego Domu!

Czy szukasz skutecznego, ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska rozwiązania do oczyszczania ścieków w Twoim domu? Nasza oczyszczalnia biologiczna SBR Aquapur Dla 4 osobowej rodziny to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Idealna dla Twojego Domu: Nasza przydomowa oczyszczalnia została zaprojektowana specjalnie z myślą o Twoich potrzebach. Tania i bezobsługowa eksploatacja oraz pełny serwis producenta zapewnią Ci spokój na długie lata!

Tania w Eksploatacji: Dzięki nowoczesnemu sterownikowi, nasza oczyszczalnia zużywa minimalną ilość energii (max. 0, 57 kWh/d), co przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Częstotliwość wywozu nadmiaru osadu została ograniczona do minimum. Wystarczy raz w roku (lub rzadziej) w zależności od stanu osadu. To oszczędność dla Ciebie i Twojego domowego budżetu!

Przyjazna dla Środowiska: Oczyszczalnia Aquapur wykorzystuje naturalne procesy biologiczne do oczyszczania ścieków. Dzięki technologii SBR ścieki oczyszczane są porcjowo co przekłada się na bardzo wysoką skuteczność sięgającą nawet 99, 8 %. Oczyszczone ścieki można odprowadzić np. do drenażu, studni chłonnej lub oczka wodnego. Doskonała jakość ścieków oczyszczonych pozwala także na odprowadzenie ich do rzek, strumieni, rowów melioracyjnych. Istnieje też możliwość podlewania ogrodu wodą bogatą w mikroelementy.

Solidny betonowy zbiornik: Dzięki żelbetowej konstrukcji oraz wysokiej klasy betonu C30/37 zbiornik jest odporny na agresywne środowisko panujące wewnątrz oczyszczalni, całkowicie wodoszczelny oraz bardzo wytrzymały. Znajdzie zastosowanie w trudnych podmokłych gruntach, głębokich posadowieniach i w podjazdach.

Spełnia Wszystkie Normy: Urządzenie z reaktorem biologicznym spełnia wymagania normy PN-EN 12566-3 + A2 2013 w zakresie budowy, trwałości i wyników skuteczności oczyszczania. Jest oznakowane znakiem CE, posiada deklarację zgodności z PN-EN 12566-3 + A2 2013 oraz odpowiada pozostałym przepisom normatywnym i urzędowym dla małych oczyszczalni ścieków. Zapewniając Ci spokój ducha i pewność, że jesteś w zgodzie z przepisami.

Dofinansowanie: Możesz skorzystać z dostępnych dofinansowań np: urzędu gminy co jeszcze bardziej sprawia, że nasze rozwiązanie jest atrakcyjne pod względem finansowym, zwrot z inwestycji nastąpi jeszcze szybciej! Chętnie pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności.

Serwis Gwarancyjny i Po-Gwarancyjny: Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz opiekę po-gwarancyjną, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoja oczyszczalnia będzie działać bez zarzutu przez wiele lat.

Montaż Kompleksowy: Oferujemy możliwość kompleksowego montażu naszej oczyszczalni, z naszym sprzętem i naszym materiałem! Dzięki czemu cały proces instalacji jest prosty i bezproblemowy dla Ciebie.

Zaufaj Naszemu Doświadczeniu: Setki zadowolonych klientów już skorzystało z naszych rozwiązań. Dołącz do nich i ciesz się czystością i komfortem w swoim gospodarstwie domowym!

Skontaktuj się z Nami już Dziś! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej oczyszczalni biologicznej SBR Aquapur lub umówić się na darmową konsultację, skontaktuj się z nami już dziś! Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny.

http://www.ecoprogressrybak.com

Email: Ecoprogress.rybak@gmail.com

Tel: 515 282 122
Przydomowa oczyszczalnia ścieków biologiczna SBR
Podobne ogłoszenia: Przydomowa oczyszczalnia ścieków biologiczna SBR
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Instalacja systemów zagospodarowania deszczówki

Firma AquaGarden zajmuje się doradztwem w zakresie doboru odpowiednich urządzeń, zbiorników, akcesorii oraz montażem systemów gromadzenia i wykorzystywania wód deszczowych: drenaży, rozsączeń, studni chłonnych, tuneli rozsączających, hydroizolacji fundamentów. Ponadto zajmujemy się: - instalacją przydomowych oczyszczalni ...
Dom i Ogród > Ogród > Pozostałe - (mazowieckie)
Do uzgodnienia

Rozbudowa kanalizacji deszczowej, drenaż liniowy

AquaGarden Warszawa Wykonamy montaż, rozbudowę, udrożnianie: - odwodnień deszczowych, - kanalizacji deszczowej, - rowów melioracyjnych. - drenaży opaskowych, liniowych - tuneli i skrzynek rozsączających, - przydomowych oczyszczalni ścieków. Zakres naszej działalności obejmuje teren miasta Warszawy oraz okolic Zachęcamy do zap ...
Dom i Ogród > Usługi > Ogród i otoczenie - (mazowieckie)
Do uzgodnienia

Odwodnienie deszczowe terenu, działki, ogrodu

AquaGaqden Warszawa Zasadniczym przedmiotem naszej działalności jest montaż odwodnień deszczowych terenu działek, ogrodów, trawników, powierzchni placów i parkingów. Wykonujemy drenaże opaskowe, tunele i skrzynki rozsączające, studnie chłonne, zbiorniki retencyjne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, izolacje wodochronne. Ofe ...
Dom i Ogród > Usługi > Ogród i otoczenie - (mazowieckie)
Do uzgodnienia

Montaż studni chłonnej, drenażu, rozsączenia

Przedstawiamy Państwu Naszą ofertę dotyczącą systemów zagospodarowania wody deszczowej, w skład których wchodzą drenaże, rozsączenia, studnie chłonne, tunele rozsączające. Zajmujemy się montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. Usługi wykonywane są terminowo. Prace świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Szcze ...
Dom i Ogród > Usługi > Ogród i otoczenie - (mazowieckie)
Do uzgodnienia

Studnie chłonne - odprowadzanie wody deszczowej

AquaGarden - Oferujemy studnie chłonne w kształcie dzwonu przeznaczone do wprowadzania i rozsączania wody deszczowej oraz ścieków wstępnie oczyszczonych w oczyszczalniach przydomowych. Z powodzeniem zastępuje rury drenażowe, tunele oraz pakiety. Wymiary: - średnica 78cm - średnica u podstawy 130cm - wysokość 95cm - pojemn ...
Dom i Ogród > Budownictwo i Akcesoria > Pozostałe - (mazowieckie)
Do uzgodnienia