ogłoszeń w bazie

Mieszkanie typu studio (numer 2006055834)

Adres:
-
Miejscowość:
Polska
Województwo
świętokrzyskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Mieszkanie typu studio to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i wybranie mieszkania, w którym nie ma wydzielonej sypialni, czy salonu, a wszystko to zapewnia jeden pokój. Oczywiście jest to mniejszy metraż, więc osoby przyzwyczajone do bardzo dużych przestrzeni mogą czuć w takim mieszkaniu typu studio mały ścisk jednak osoba samotna lub para świetnie odnajdą się na takiej mniejszej przestrzeni zaoszczędzając kilkaset złotych miesięcznie na wynajmie takiego mieszkania.

Warto zauważyć, że mieszkanie typu studio świetnie też sprawdzi się dla studentów, którzy szukają miejsca, w którym spokojnie będą mogły studiować i mieszkać oraz nie męczyć się z innymi lokatorami.
Mieszkanie typu studio
Podobne ogłoszenia: Mieszkanie typu studio
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

POMPY CIEPŁA BIAŁYSTOK WYKONANIE INSTALACJI MONTAŻ

OZE STUDIO PROJEKT projektuje oraz wykonuje kompleksowo systemy grzewcze wykorzystujące pompy ciepła. Pompy ciepła są ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych w obiektach użyteczności publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym. Projektowane przez OZE STUDIO PROJEKT systemy grzewcze są efektywne i pozwalają n ...
Dom i Ogród > Usługi > Pozostałe - (podlaskie)
1,00 PLN