ogłoszeń w bazie

Świąteczne dekoracje - choinki Greenstyl (numer 2007031842)

Adres:
Smardzewska 8c/1
Miejscowość:
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Telefon:
603 07 08 47
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Świąteczną i atrakcyjną ozdobą Twojej firmy powinna być charakteryzująca ten wyjątkowy czas choinka, dlatego właśnie pragniemy przedstawić Ci fantastyczną ofertę Greenstyl.
Specjalnie na Święta Bożego Narodzenia, firma Greenstyl oferuje ozdobione, świąteczne choinki z dowozem do firm działających w Warszawie i jej okolicach, bądź wysłane kurierem na terenie całego kraju. Greenstyl to znana firma, która od lat zajmuje się aranżacją ogrodów, oferując wysokiej jakości produkty i profesjonalne usługi ogrodnicze. Jeśli chcesz nabyć oryginalną choinkę, bądź zmienić oblicze swojego ogrodu, już teraz skontaktuj się z jej przedstawicielem.
Greenstyl przygotuje dla Ciebie fantastyczną ofertę, zaproponuje wyjątkowe altany ogrodowe, tarasy drewniane, nawodnienia, donice i inne ozdoby w bardzo atrakcyjnych cenach.
Greenstyl - Centrum Ogrodnicze
Warszawa, ul. Wydawnicza 67
Tel. 603 07 08 47
www.greenstyl.pl, michalsliwinski@greenstyl.pl
Świąteczne dekoracje - choinki Greenstyl
Podobne ogłoszenia: Świąteczne dekoracje - choinki Greenstyl
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Choinki na święta dla firm - greenstyl.

Święta Bożego Narodzenia już niedługo, dlatego warto pomyśleć o choince, która jest najpiękniejszą ozdobą, charakteryzująca Święta. Z tej okazji firma Greenstyl oferuje choinki dla firm wraz z ubieraniem i dowozem na terenie Warszawy i okolic, zapewniając również możliwość wysyłki choinek kurierem w dowolne miejsce w ...
Dom i Ogród > Ogród > Rośliny - (mazowieckie)
Do uzgodnienia