ogłoszeń w bazie

Audiobooki psychologiczne (numer 2603061085)

Adres:
-
Miejscowość:
Gliwice
Województwo
śląskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Słuchanie audiobooków psychologicznych to wspaniały sposób na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy. Korzyści takiego podejścia są liczne i mogą pomóc w rozwoju osobistym oraz poprawie jakości życia. Jeśli szukasz inspiracji, warto przejrzeć ofertę Wydawnictwa Sensus. Znajdziesz tam wiele publikacji, które skupiają się na różnych aspektach psychologii.

Audiobooki to narzędzia polecane osobom, które chcą zdobywać wiedzę podczas jednoczesnego wykonywania innych czynności, na przykład gotowania, sprzątania czy spaceru z psem. Wszędzie tam, gdzie niemożliwe byłoby korzystanie z papierowych wydań i czytanie. To także świetna opcja dla tych, którzy nie chcą nadwyrężać wzroku. Zapraszamy na stronę Sensus, na której znajdziesz różnorodne audiobooki psychologiczne od wielu cenionych autorów!
Audiobooki psychologiczne
Podobne ogłoszenia: Audiobooki psychologiczne
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Audiobook z psychologii

Obecnie wiele tytułów na rynku wydawniczym jest dostępnych w różnych formatach. W zależności od swoich preferencji, czytelnik może kupić tę samą lekturę w postaci publikacji drukowanej, elektronicznej albo książki mówionej. Tak samo w księgarni psychologicznej Sensus można znaleźć książki psychologiczne w wielu format ...
Książki i Komiksy > Książki audio > Pozostałe - (śląskie)
Do uzgodnienia