ogłoszeń w bazie

"Kwantechizm 2.0, czyli klatka na ludzi" - książka (numer 2607091087)

Adres:
-
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co kryje się za pozorną rzeczywistością? Jak działa wszechświat i co składa się na jego fundamentalne elementy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję – książkę "Kwantechizm 2.0 czyli klatka na ludzi" autorstwa profesora Andrzeja Dragana.

W tej fascynującej publikacji popularno-naukowej poznasz odkrycia i teorie z zakresu fizyki kwantowej, które zrewolucjonizują Twój sposób postrzegania świata. Dzięki prostemu i przystępnemu językowi, autor pokazuje, że nauka może być fascynująca i zrozumiała dla każdego.

Brzmi ciekawie? No jasne, że tak! Zapraszamy do księgarni internetowej Woblink gdzie w niskich cenach możesz znaleźć książkę "Kwantechizm 2.0 czyli klatka na ludzi" oraz wiele innych publikacji popularno-naukowych.
Podobne ogłoszenia: "Kwantechizm 2.0, czyli klatka na ludzi" - książka
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Ebooki

Lubisz czytać, ale nie zawsze masz przy sobie papierową książkę? Ten problem da się łatwo rozwiązać — wystarczy, że postawisz na ebooki, czyli książki elektroniczne! W ofercie księgarni internetowej Woblink można znaleźć bogaty wybór ebooków. Książki w wersji elektronicznej są dostępne dla dużej części tytułów ...
Książki i Komiksy > Publikacje elektroniczne > Pozostałe - (śląskie)
Do uzgodnienia

Borderline czyli jedną nogą nad przepaścią książka

Życie z osobowością chwiejną emocjonalnie podtypu granicznego, inaczej znaną jako osobowość borderline, bywa trudne. Czasami wręcz przypomina rollercoaster, a każdy kolejny krok może oznaczać gwałtowny spadek nastroju. Jest więc to ciągłe bilansowanie pomiędzy radością, smutkiem, złością, obojętnością i depresją ...
Książki i Komiksy > Książki tematyczne > Popularnonaukowe - (śląskie)
Do uzgodnienia