ogłoszeń w bazie

Igrzyska Śmierci seria książek Suzanne Collins (numer 2610131074)

Adres:
-
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Jesteś fanem literatury science-fiction? A może po prostu lubisz czytać i szukasz pomysłu na kolejny tytuł do Twojej kolekcji? Jeśli tak, to zapraszam do świata Katniss Everdeen!

Igrzyska Śmierci seria książek Suzanne Collins, została wydana w 51 różnych językach, na terytorium 56 krajów. Odniosła ogromny sukces, ponieważ łączy ze sobą elementy grozy, niepokoju, romansu i przygody. Pokazuje wręcz postapokaliptyczny świat, w którym ludzie są od siebie oddzieleni i są między nimi ogromne dysproporcje. Fabuła książki opiera się na brutalnej grze, w której każdy przedstawiciel swojego okręgu zamieszkania, zmuszony do udziału, walczy o śmierć i życie.

Jeśli interesuje Cię taka tematyka literatury, odwiedź księgarnie internetową Woblink, w której znajdziesz książki papierowe, audbiooki i ebooki.
Igrzyska Śmierci - seria książek, która podbiła serca milionów.
Igrzyska Śmierci seria książek Suzanne Collins
Podobne ogłoszenia: Igrzyska Śmierci seria książek Suzanne Collins
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Opowieści z Narnii seria

Opowieści z Narnii seria książek to cykl powieści, które opowiadają o przygodach różnych bohaterów. Seria składa się z siedmiu książek, które są połączone nie tylko miejscem akcji — czyli krainą Narnii — ale również tematem walki dobra ze złem. Autorem książek z tego cyklu jest C.S. Lewis — brytyjski pisarz i ...
Książki i Komiksy > Literatura piękna i popularna > Lit. piękna - proza - (małopolskie)
Do uzgodnienia