ogłoszeń w bazie

Studia informatyczne dla każdego! (numer 29152499)

Adres:
-
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Chcesz zostać programistą, ale nie bardzo wiesz, od czego zacząć? Odpowiedź może być tylko jedna: studia informatyczne na WSZiB. Dzięki taki studiom nie tylko nabędziesz nowych umiejętności, one pomogą Ci także przygotować się do pracy w zawodzie informatyka. Wybierając studia na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości możesz mieć pewność, że nie będzie to tylko nudna teoria. Są to przede wszystkim studia techniczne, których program kształcenia składa się z dwóch obszarów: przedmiotów kanonicznych oraz praktycznych. Pierwsze mają za zadanie przekazać Ci wymagane umiejętności, natomiast drugie wyspecjalizują Cię w obranym przez Ciebie kierunku.

Studia informatyczne to doskonały wybór dla tych, którzy pragną zdobyć wszechstronną wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w dynamicznym świecie technologii. Dlatego już teraz odwiedź stronę WSZiB i przekonaj się, że informatyka to idealny dla Ciebie!
Studia informatyczne dla każdego!
Podobne ogłoszenia: Studia informatyczne dla każdego!
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Informatyka studia

Zastanawiasz się jakie studia wybrać? Informatyka? Studia techniczne? Jeśli interesujesz się branżą IT i chcesz zostać specjalistą w tej dziedzinie, to studia informatyczne mogą być dla Ciebie dobrym wyborem. Na informatycznych studiach zdobędziesz szerokie i głębokie kompetencje z zakresu programowania, współczesnych rozwi ...
Nauka i Korepetycje > Szkoły i przedszkola - (małopolskie)
Do uzgodnienia