Dodaj

Moje ogłoszenia

Szukaj

Rejestruj

Sprzedam domek jednorodzinny k. Bytowa (numer 300102887)
Sprzedam domek jednorodzinny k. Bytowa
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: fotokioski :.
Adres: -
Miejscowość:Bytów
Województwo:pomorskie
Telefon:791121219
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: Do uzgodnienia
sprzedam-domek-jednorodzinny-k-bytowa.pdf
sprzedam-domek-jednorodzinny-k-bytowa.txt

Opis
Sprzedam domek jednorodzinny całoroczny w stanie surowym zamkniętym na pięknie położonej działce 5 km od Bytowa woj Pomorskie. Domek znajduje się na wzgórzu z pięknym widokiem. Działka idealnie nadaje się do zamieszkania dla ludzi , którzy cenią sobie spokój, ciszę i piękne widoki. Można korzystać z umieszczonego na działce lasku oraz małego jeziorka. Szacowana wartośc działki z domkiem to 230-250 tys zł
Propozycje kupna nieruchomości proszę składać telefonicznie na numer tel 791 12 12 19 bez pośredników)

Zdjęcia domu są trochę nieaktualne bo przedstawiają budynek bez okien i drzwi, a dom jest tak na prawdę wybudowany w stanie surowym-zamkniętym (posiada okna i drzwi).

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna o powierzchni 1ha i 11 arów. Działka - siedlisko nabyta w 1999r. i darowana w 2003r. (jest akt notarialny). Jest wystawiona decyzja z 2011r. o warunkach zabudowy - dla zagrody rolnej, budynku mieszkalnego-jednorodzinnego, pomieszczenia gospodarczo-garażowego. Działka nie ma hektarów przeliczeniowych, nie korzysta z żadnych dopłat unijnych. Natomiast w/g planu zagospodarowania przestrzennego - są to tereny rolne. Na działce znajduje się mały stawek, mały lasek w którym rosną grzyby, są posadzone drzewka ozdobne i owocowe drzewka, uprawia się obecnie warzywa ekologiczne, w przyszłości można założyć dużą pasiekę dla pszczół, hodować w stawie ryby, uprawiać zioła. Jest to zatem działka "z potencjałem". Teren działki nie jest płaski, jest to teren zróżnicowany powierzchniowo, część działki jest na płaskim terenie, a część na wzniesieniu. Cały teren jest ogrodzony siatką, jest zamykana na kłódkę brama wjazdowa.

Na działce na wzniesieniu znajduje się wybudowany niedawno budynek mieszkalny całoroczny w stanie zamkniętym surowym o wymiarach 6, 58 x 9, 37m. (86m2pow uzytkowej) Budynek bez piwnicy, składający się z parteru i poddasza użytkowego oraz małego strychu. Na dole przedpokój oraz salon łączony z kuchnią, na górze dwa pokoje i duże pomieszczenie na łazienkę. Schody wylewane, okna plastikowe, zamontowane drzwi do wszystkich pomieszczeń., cekol Do budynku jest doprowadzony prąd i woda. Trzeba zamontowac szambo. Ogrzewanie domu to zamknięte palenisko (wkład kominkowy). Decyzje, mapki i pisma na ten budynek są wszystkie, oprócz ostatecznego pozwolenia na budowę ze starostwa. Domek jest w trakcie opłaty legalizacyjnej. Opłaty za zużycie wody, energii, roczna opłata drogowa, raty na opłatę legalizacyjna są opłacane w terminie.


© Muku.pl - serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.