ogłoszeń w bazie

Polary damskie 4F (numer 310302550)

Adres:
-
Miejscowość:
Jordnanów
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Zbliża się nieubłaganie zima, a wraz z nią przychodzi potrzeba ciepłego ubioru. Polary damskie to niezbędnik każdej kobiety w okresie zimowym. W szczególności, jeśli lubimy uprawiać sporty zimowe, to polary damskie 4F sprawdzą się idealnie! Będą wygodną opcją pod kurtkę narciarską, utrzymując nasze ciało w odpowiedniej temperaturze. Gwarantują nam, że nie zmarzniemy oraz zapewniają komfort i swobodę ruchu.

Polary damskie 4F cieszą się wysoką jakością wykonania oraz niezwykłym komfortem w noszeniu. Sprawdź ofertę ich na stronie sklepu HONA sport! Znajdziesz tam wiele propozycji na nadchodzącą zimę. Mroźna temperatura nie musi cię ograniczać! Nie czekaj i sprawdź ofertę sklepu już teraz!
Polary damskie 4F
Podobne ogłoszenia: Polary damskie 4F
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Polary damskie z kapturem

Nie zależnie od tego czy jesteś sportowcem, artystką czy biznesmenką możesz lubić nosić polary damskie. Nic w tym dziwnego! Są to wygodne ubrania, które zapewniają nam komfort funkcjonowania i odpowiednią izolację termiczną. Dodatkowo szybko schną i mają dużą odporność na wilgoć. Rzadko spotykanym, lecz coraz częstszy ...
Odzież, Obuwie, Dodatki > Odzież damska > Odzież - (małopolskie)
Do uzgodnienia