ogłoszeń w bazie

Ekspresy kawowe dla biznesu (numer 331404456)

Adres:
-
Miejscowość:
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Telefon:
536 380 390
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
CoffeeON jest firmą o zasięgu ogólnopolskim, która specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie ekspresów do kawy marki Franke skierowane do sektora biznesowego. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla dużych biur, jak i prestiżowych hoteli, małych kawiarni oraz eleganckich restauracji. Niezależnie od wielkości i specyfiki twojego biznesu, jesteśmy w stanie zapewnić ekspres do kawy, który będzie odpowiadał na wszystkie oczekiwania.
Automaty do kawy marki Franke oferują możliwość przygotowania filiżanki wysokiej jakości kawy w łatwy i szybki sposób. Idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie do gustu klientów dociera nawet najmniejszy detal. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zgromadzenie wiedzy, dzięki której jesteśmy pewni, że nasze urządzenia są nie tylko niezawodne, ale także dostarczają doskonałe rezultaty.
Co więcej, dbamy nie tylko o sprzedaż, ale także o późniejszy serwis. Wiemy dobrze, jak ważne jest to, aby ekspres do kawy działał bez zakłóceń. Dlatego oferujemy kompleksową opiekę serwisową, w ramach której dokonujemy wszelkich napraw i konserwacji, co pozwala na utrzymanie sprzętu w doskonałym stanie i bezbłędne przygotowywanie kawy każdego dnia.

Każdy biznes, który zależy na podawaniu swoim Klientom kawy najwyższej jakości powinien zainwestować w profesjonalny ekspres do kawy. W CoffeeON jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia, które pomogą ci przyciągnąć nawet najbardziej wymagających miłośników napoju ze złotymi ziarnami.
Podobne ogłoszenia: Ekspresy kawowe dla biznesu
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Ekspresy i akcesoria kawowe do biura - Mobilny Barista

Poszukujesz profesjonalnego sklepu z najlepszą kawą i herbatą? Wejdź na mobilnybarista.pl i poznaj sklep internetowy! W ofercie sklepu znajduje się m. in.: kawa Brazylia Fazenda, herbata owocowa o aromacie sernika waniliowego, jak i wiele różnych innych rodzajów! W ofercie znajdują się również: młynki do kawy, ekspresy do kaw ...
RTV i AGD > AGD do zabudowy > Ekspresy do kawy - (podlaskie)
1,00 PLN