ogłoszeń w bazie

Termowizja na polowania - bądź profesjonalistą (numer 3406032178)

Adres:
-
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Czy marzysz o zwiększeniu swojej skuteczności podczas polowania? Czy chciałbyś zobaczyć w ciemnościach i odkryć ukryte ślady zwierzyny? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Chodzi oczywiście o termowizję na polowania. Knieja to sklep, który specjalizuje się w zaawansowanej technologii i profesjonalnych urządzeniach termowizyjnych dla myśliwych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji dostępne produkty umożliwiają dokładną obserwację oraz śledzenie zwierzyny nawet w skrajnych i najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Termowizory na polowania wyposażone są w zaawansowane kamery termowizyjne, które precyzyjnie rejestrują emisję ciepła, umożliwiając Ci wykrywanie zwierząt, które ukrywają się w ciemnościach lub w gęstych zaroślach. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć cel, zanim on Cię zauważy, zwiększając szanse na udane polowanie.
Termowizja na polowania - bądź profesjonalistą
Podobne ogłoszenia: Termowizja na polowania - bądź profesjonalistą
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Termowizja na polowania

Polowanie wymaga od myśliwego dużych umiejętności w zakresie obsługi broni, jak i wiedzy na temat terenu czy też zwierzyny. Jednakże sama wiedza i umiejętności mogą nie wystarczyć w sytuacji gdy warunki pogodowe są niesprzyjające lub gdy panuje noc. W takich sytuacjach warto sięgnąć po przyrządy, które w znacznym stopniu ...
Sport i Turystyka > Sporty strzeleckie i myślistwo > Myślistwo - (mazowieckie)
Do uzgodnienia