ogłoszeń w bazie

DoubleTree by Hilton & Conference Centre (numer 3415112169)

Adres:
Skalnicowa 21
Miejscowość:
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Telefon:
22 278 00 00
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Jeśli szukasz unikalnego miejsca na zorganizowanie dużej konferencji biznesowej w Stolicy, to nasz hotel jest miejscem którego szukasz. W ofercie mamy 5000 m2 przestrzeni konferencyjnej, 20 innych, mniejszych sal, salę balową o powierzchni 2000 m2 oraz wygodne pokoje mogące pomieścić łącznie 700 osób. Oprócz tego Zapewniamy parking mogący pomieścić 600 samochodów. Nasze Centrum Konferencyjne to także doskonałe jedzenie serwowane przez Restaurację Garden. Sale są odpowiednio wyposażone do organizacji konferencji, dostęp do internetu. Każda sala konferencyjna ma wyjścia na balkon.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również relaks w SPA, lobby bar, oraz Zazen Club, czyli przestrzeń klubową na 400 osób. Całości dopełnia piękny ogród ze starymi drzewami i stawem.
DoubleTree by Hilton & Conference Centre posiada doskonałą lokalizację. Mieści się 15 minut od ścisłego centrum miasta i tylko 25 min jazdy samochodem od Lotnika Chopina.
Zapraszamy Państwa do unikatowej w skali Europy przestrzeni konferencyjnej. Nasz miły personel chętnie odpowie na Państwa pytania.
DoubleTree by Hilton & Conference Centre