ogłoszeń w bazie

IPhone XS używany i w pełni sprawny (numer 350402622)

Adres:
-
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Odkryj doskonałość w Twoich rękach z iPhone XS używanym. Ten rewolucyjny smartfon zapewnia niezrównaną jakość, moc i elegancję. Wyposażony w zaawansowany procesor A12 Bionic, zapewnia niesamowitą wydajność i szybkość. Dzięki podwójnemu aparatowi z funkcją Smart HDR Twoje zdjęcia będą oszałamiająco realistyczne, a ekran Super Retina HD o rozdzielczości 5, 8 cala dostarcza niezrównanej jakości wizualnej. Dodatkowo model XS jest wodoszczelny, zgodnie z normą IP67, i ma wbudowaną technologię rozpoznawania twarzy Face ID dla maksymalnego bezpieczeństwa.

W ofercie Luxtrade znajdziesz iPhone XS używany, który został odnowiony i przeszedł najbardziej wymagające testy sprawności, przed wypuszczeniem do sprzedaży. Wejdź na naszą stronę i sprawdź pełną ofertę już teraz!
IPhone XS używany i w pełni sprawny
Podobne ogłoszenia: IPhone XS używany i w pełni sprawny
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Iphone brak sieci naprawa

Wiele osób w dzisiejszych czasach korzysta z Androidów, jednak coraz większa liczba osób przerzuca się na telefony od Apple. To świetne telefony, jednak potrafią niekiedy zawodzić. Coraz częściej występuje problem typu: Iphone brak sieci naprawa lub problem z baterią. GSM Ursus od lat zajmuje się naprawą telefonów, równi ...
Telefony i Akcesoria > Usługi > Telefonia komórkowa - (mazowieckie)
Do uzgodnienia