ogłoszeń w bazie

Berezowscy Dental Clinic (numer 3605042177)

Adres:
Północna 5
Miejscowość:
Lublin
Województwo
lubelskie
Telefon:
790797979
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis

Zapraszamy serdecznie do naszej kliniki wszystkich pacjentów stomatologicznych, gdzie skupiamy się nie tylko na zdrowiu, ale również na pięknym uśmiechu każdego z Was. Nasz zespół doświadczonych lekarzy dentystów z pasją i pełnym zaangażowaniem poświęca się zapewnieniu kompleksowej opieki na najwyższym poziomie.

W naszej nowoczesnej klinice stosujemy najnowsze technologie i innowacyjne metody leczenia, aby zapewnić Wam skuteczne i komfortowe doświadczenia podczas wizyt. Bez względu na to, czy potrzebujesz standardowej kontroli, leczenia próchnicy czy zabiegów poprawiających estetykę uśmiechu, nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Pragniemy, aby każda wizyta w naszej klinice była pozytywnym przeżyciem. Nasz przyjazny zespół zawsze służy pomocą, starając się stworzyć atmosferę pełną zrozumienia i komfortu.

Nie zwlekaj z troską o zdrowie swojej jamy ustnej. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę już dziś. Twój uśmiech zasługuje na najwyższą jakość opieki, a my jesteśmy gotowi dostarczyć Ci ją z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Do zobaczenia w naszej klinice!
Podobne ogłoszenia: Berezowscy Dental Clinic
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Impladent - renomowana klinika stomatologiczna

IMPLADENT Medical & Dental Clinic to ciesząca się bardzo dobrą opinią klinika stomatologiczna, która oferuje zabiegi na najwyższym poziomie. Zaliczana do jednej z najnowocześniejszych tego rodzaju placówek w naszym kraju jest najlepszym dowodem na to, że też na terenie naszego kraju wizyta u dentysty nie musi kojarzyć się z ...
Zdrowie i Uroda > Zdrowie, medycyna > Pozostałe - (pomorskie)
1,00 PLN

Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

Impladent Medical&Dental Clinic to bardzo nowoczesna klinika medyczno - dentystyczna, która w swojej ofercie ma wyjątkowo szeroki wachlarz usług. Na początku klinika zajęła pozycję lidera w branży stomatologicznej. Pozwoliło to na poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i dermatologii ...
Zdrowie i Uroda > Zdrowie, medycyna > Pozostałe - (pomorskie)
1,00 PLN