ogłoszeń w bazie

Wczasy odchudzające na podstawie diety dr Dąbrowsk (numer 360601494)

Adres:
Kulczyńskiego 2
Miejscowość:
Iwonicz zdrój
Województwo
podkarpackie
Telefon:
134350130
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
W dobie XXI wieku szczególny nacisk kładziony jest na promocję zdrowia. Z dnia na dzień wzrasta zainteresowanie własną kondycję fizyczno-psychiczną. Szybki tryb życia, stres oraz złe nawyki żywieniowe to główny wróg naszego złego samopoczucia a przecież zdrowie mamy tylko JEDNO!

Smaczna i wyszukana dieta warzywno-owocowa, świeże mikroklimatyczne powietrze, szeroka gama zabiegów leczniczych połączona z kojącym relaksem w otoczeniu natury oraz gościnna atmosfera naszego Pensjonatu pozwoli Ci na poprawę swojego zdrowia. Specjalnie dla Ciebie nasz drogi Kliencie oferujemy wczasy odchudzające. Ich skuteczność jest potwierdzona każdym naszym zadowolonym Klientem.

Turnus wczasów odchudzających przewiduje 12 dni. Już po pierwszym tygodniu dostrzega się zmiany w naszym organiźmie. Organizm oczyszcza się z toksyn i wolnych rodników, obniża się ciśnienie krwi, a poziom cholesterolu zaczyna się zmniejszać. Kolejne pięć dni dają efekt zamierzony, a co za tym idzie satysfakcję pobytu u nas.

Założeniem wczasów odchudzających jest przywrócenie Państwu kondycji fizycznej, zdrowia oraz wprowadzenie pewnych istotnych i prawidłowych nawyków żywieniowych dzięki diecie warzywno owocowej dr Ewy Dąbrowskiej.

Podczas wczasów odchudzających zapewniamy Państwu opiekę medyczną w postaci konsultacji lekarskich oraz dietetyków . Oddajemy Państwa w ręce profesjonalnych fizjoterapeutów oraz trenerów, którzy zadbają o Waszą kondycję fizyczną podczas spacerów, ćwiczeń w basenie przy zbawiennym oporze wody czy na sali gimnastycznej.

Dla wszystkich, którzy pragną poczuć się jak młodzi bogowie zorganizujemy dodatkowe masaże, kąpiele perełkowe czy okłady borowinowe. W szerokiej gamie zabiegów każdy z Państwa znajdzie swój sposób na relaks.
Wczasy odchudzające na podstawie diety dr Dąbrowsk