ogłoszeń w bazie

Tabletki na infekcje intymne (numer 3606061961)

Adres:
-
Miejscowość:
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Tabletki na infekcje intymne dostępne bez recepty nie powinny być stosowane dłużej niż 10 dni. Tabletki należy stosować przed pójściem spać i po dokładnym oczyszczeniu okolicy. Przed rozpoczęciem umyj ręce, aby uniknąć przedostania się brudu z zewnątrz do pochwy wraz z kulkami bakteryjnymi. Aby prawidłowo zastosować, ważne jest, aby być czystym a właściwie mieć czyste ręce. Możesz to robić w pozycji leżącej lub dowolnej wygodnej. Należy umieścić globulkę tak głęboko, jak to możliwe. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem specjalistom.

Jeśli dopiero poszukujesz tabletek na infekcje intymne to ich szeroki wybór znajdziesz w Hebe Apteka. Dostępne są różne tabletki w zarówno mniejszych, jak i większych opakowaniach.
Tabletki na infekcje intymne
Podobne ogłoszenia: Tabletki na infekcje intymne
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Tabletki z żurawiną

Tabletki z żurawiną to naturalny i zdrowy sposób na zapobieganie i leczenie infekcji pęcherza moczowego. W przypadku częstych zapaleń dróg moczowych żurawina zatrzymuje przyleganie groźnych bakterii do ścian przewodu moczowego i wspiera wydalanie ich z moczem. Owoce żurawiny mogą być również stosowane we wsparcia organizmu, ...
Zdrowie i Uroda > Zdrowie, medycyna > Pozostałe - (mazowieckie)
Do uzgodnienia