ogłoszeń w bazie

Oczyszczanie Energetyczne Ze Wszelkich Złych I Neg (numer 3607092133)

Adres:
cała Polska
Miejscowość:
Cała Polska
Województwo
mazowieckie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Oczyszczanie energetyczne ze wszelkich złych i negatywnych energii - rytuał 2 dniowy. Szczególnie polecany do oczyszczania od konkretnej sprawy, osoby lub jej działań, a także grupy.

Utknąłeś w trudnej sytuacji i nie widzisz drogi wyjścia?

Ktoś  próbuje Ci zaszkodzić?

Chcesz odciąć się od wpływów konkretnej osoby?

Jeśli chcesz uwolnić się lub oczyścić swoją sferę życia od konkretnej sytuacji, osoby lub jej działań oraz jakiejś grupy osób które mają na Ciebie negatywny wpływ.

 Negatywna energia wpływa na Twoje codzienne życie i pogarsza jego jakość. Dlatego też należy jak najszybciej uwolnić się od niej!

Oczyszczanie energetyczne ze wszelkich złych i negatywnych energii - rytuał 2 dniowy.

Idealny w nagłych przypadkach, gdy potrzebujesz natychmiastowego oczyszczenia!

 
Co obejmuje rytuał:
 
- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał (do wglądu tylko dla mnie, nie jest wysyłana email). Jeśli odmówię jego wykonania, wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, że nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wygląda podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiązań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.
- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne trzeba dokonać oczyszczenia negatywnych energii. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby.

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji 2 dni.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału  - Rytuał trwa pełne 2 dni.

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa.

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach.

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jeśli takie otrzymam - będzie zawierała także przesłania anielskie.

 ---------------------------------------------------------------------------
link do sklepu: https://mariabucardi.pl/pl/p/2-dniowy-rytual-oczyszczajacy-od-konkretnej-sprawy%2C-osoby-lub-jej-dzi alania-czy-grupy.-Idealny-w-naglych-przypadkach./1639

https://mariabucardi.pl

email: maria.bucardi@gmail.com
Oczyszczanie Energetyczne Ze Wszelkich Złych I Neg
Podobne ogłoszenia: Oczyszczanie Energetyczne Ze Wszelkich Złych I Neg
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Terapia par Kraków

Profesjonalne wsparcie psychoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży, par, małżeństw i osób nie radzących sobie z trudnościami codziennego życia. Indywidualna terapia systemowa ma na celu znalezienie najlepszego wyjścia z trudnej, przytłaczającej sytuacji i obiektywne przedstawienie wszelkich możliwości wyjścia na prostą. Zapr ...
Zdrowie i Uroda > Usługi > Pozostałe - (małopolskie)
1,00 PLN

BIOTERAPIA

Profesjonalne zabiegi bioenergoterapeutyczne ( z wykorzystaniem różnorodnych technik ) , energetyczne oczyszczanie pomieszczeń , oczyszczanie i energetyzowanie czakr , oczyszczanie aury . Działanie bioterapeutyczne dotyczy ciała oraz aury . Likwidacja blokad energetycznych , odcinanie podczepień , pobudzanie do odnowy i regeneracji ...
Zdrowie i Uroda > Zdrowie, medycyna > Medycyna niekonwencjonalna - (zachodniopomorskie)
80,00 PLN