ogłoszeń w bazie

Poznaj różne typy smogu (numer 3607092134)

Adres:
-
Miejscowość:
Kraków
Województwo
małopolskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Na stronie Airly znajdziesz informacje o tym, czym charakteryzują się dwa typy smogu. Jednym z głównych rodzajów są cząsteczki PM 2.5 i PM 10. Cząsteczki PM 2.5 to pyły zawieszone o średnicy mniejszej niż 2, 5 mikrometra, podczas gdy PM 10 to pyły o średnicy mniejszej niż 10 mikrometrów. Oba te rodzaje pyłów stanowią znaczące zagrożenie dla zdrowia ludzi, ponieważ mogą łatwo przedostać się do naszych dróg oddechowych.

Smog to jednak nie tylko problem, ale także wyzwanie do działania. Pamiętajmy, że zrozumienie, jak wyglądają różne typy smogu, jest kluczowe dla skutecznego podejścia do zwalczania tego zjawiska. Ochrona jakości powietrza staje się coraz bardziej pilnym celem dla społeczeństwa i decydentów na całym świecie.
Poznaj różne typy smogu
Podobne ogłoszenia: Poznaj różne typy smogu
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Badar al haramain

Poznaj istotę arabskiego zapachu Badar al haramain, który jest nie tylko głęboki, ale i uwodzicielsko upajający. Słodki miód i wanilia zostały przełamane goryczą lawendy. Egzotyczna paczula sprawia, że perfumy Badar al haramain nabierają egzotycznej słodyczy, która przeniesie Cię do krainy Baśni Tysiąca i jednej nocy. Daj ...
Zdrowie i Uroda > Perfumy i wody > Zapachy dla kobiet - (mazowieckie)
5,99 PLN