ogłoszeń w bazie

Surowy miód z pasieki (numer 37101474)

Adres:
Bałtycka 16
Miejscowość:
Bydgoszcz
Województwo
kujawsko-pomorskie
Telefon:
602653716,
 
606113716
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę surowego miodu nektarowo-spadziowego, pochodzącego z naszej pasieki zlokalizowanej w malowniczym województwie kujawsko-pomorskim. Oferujemy unikalny produkt, który wyróżnia się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także wysoką wartością prozdrowotną.

Co nas wyróżnia?

Nasze pszczoły zbierają nektar i spadź z okolicznych kwiatów, tworząc miód o lokalnym charakterze i unikatowym bukiecie smakowym.

Nie poddajemy miodu dodatkowym procesom przetwarzania, dzięki czemu zachowuje on wszystkie cenne składniki odżywcze, enzymy i aromaty.

Nasz miód nektarowo-spadziowy jest źródłem witamin, minerałów oraz antyoksydantów, wspierających zdrowie i odporność organizmu.

Dbamy o środowisko, nie stosując sztucznych substancji chemicznych w procesie produkcji. Nasza pasieka to miejsce, gdzie pszczółki pracują w zgodzie z naturą.

Dlaczego warto wybrać nasz miód?

Nasz miód to smak Kujaw, przenoszący autentyczny smak i aromat tamtejszych kwiatów.

Kupując nasz miód, wspierasz rozwój lokalnego pszczelarstwa i przyczyniasz się do ochrony pszczół.

Nasz miód to nie tylko smaczna przekąska, to również naturalny sposób na poprawę kondycji zdrowotnej.

Zapraszamy do kontaktu i zamówienia naszego wyjątkowego surowego miodu nektarowo-spadziowego. Dbamy o każdy detal, aby dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości. Spróbuj naszego miodu i odkryj magię natury w każdym łyku!