ogłoszeń w bazie

Hauslag W-D (numer 38020911115)

Adres:
ul. 10 Lutego 32/8
Miejscowość:
Gdynia
Województwo
pomorskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
"Naszą ideą od samego początku istnienia Hauslag W-D | G było stworzenie zespołu, który zapewni osobom prywatnym, przedsiębiorstwom i instytucjom prawdziwie kompleksową obsługę we wszystkich istotnych obszarach prawa.
Dziś nasi klienci otrzymują wsparcie nie tylko adwokatów i radców prawnych, ale także mediatorów, negocjatorów, doradców podatkowych i restrukturyzacyjnych, brokera ubezpieczeniowego, biura księgowego i niezależnego doradcy finansowego.

Jednak to nie wszystko - równie istotna jest dostępność specjalistów z wąskich, niszowych dziedzin prawa - takich jak restytucja i ochrona zabytków, prawo lotnicze, prawo prasowe, czy prawo ochrony środowiska. Dzięki współpracy reprezentantów różnych profesji prawniczych, o zróżnicowanych specjalizacjach, zapewniamy unikalne, holistyczne podejście do problemów prawnych - w tym również złożonych i nietypowych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, nad sprawą prowadzoną dla tego samego klienta pracuje równolegle kilka zespołów, które komunikują się ze sobą w ramach wypracowanego przez nas modelu. Stosujemy ponadto metodę konsylium prawniczego, a w szczególnych przypadkach konsultujemy się z autorytetami akademickimi."