Dodaj

Moje konto

Szukaj

Rejestruj

Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x3 (numer 3802096360)
Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x3
Zadaj pytanie Sprzedającemu 
Pokaż inne ogłoszenia Sprzedającego 
Odwiedź stronę WWW Sprzedającego 
Zgłoś naruszenie regulaminu
.: maska2 :.
Adres:cała Polska
Miejscowość:Cała Polska
Województwo:podkarpackie
Telefon:888999898
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Parametry  
Cena: Do uzgodnienia
magnes-neodymowy-z-uchwytem-do-poszukiwan-ump-75x3.pdf
magnes-neodymowy-z-uchwytem-do-poszukiwan-ump-75x3.txt

Opis
Przedmiotem oferty jest magnes do poszukiwań z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których przyczepione są ucha do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (studni). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt z magnesem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne uchwyty z magnesem o mocy od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest wytwarzanie, import i sprzedaż mocnych magnesów neodymowych najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami z całego świata wykonując nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dlatego w naszym sklepie znaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach i kształcie, wśród których można wyróżnić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne i różne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej witrynie https://xinxin.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x3

 
Podobne ogłoszenia: Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x3
 
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy
Przedsiębiorstwo Dhit Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w imporcie oraz produkcji mocnych magnesów neodymowych oraz przyrządów projektowanych na zamówienie i życzenie Klientów na bazie tychże magnesów. W naszej bogatej ofercie posiadamy magnesy neodymowe o dowolnym rozmiarze i kształcie. Do każdego Klienta p ...
Pozostałe > Usługi > Pozostałe - (małopolskie)

Do uzgodnienia
Potrzebujesz separatorów magnetycznych lub kleju do magnesów neodymowych? Sprawdź bogatą ofertę sklepu Euro Magnesy i znajdź produkt, którego szukasz. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju magnesy i akcesoria magnetyczne. U nas znajdziesz magnesy neodymowe walcowe, płytkowe, magnesy ferrytowe, uchwyty magnetyczne, sepa ...
Pozostałe > Usługi > Pozostałe - (mazowieckie)

100,00 PLN
© Muku.pl - Serwis ogłoszeniowyKorzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.