ogłoszeń w bazie

Muzyka Biesiadna - Midi24 (numer 3802099728)

Adres:
Rynkowa 5
Miejscowość:
Przeźmierowo
Województwo
wielkopolskie
Telefon:
512 777 222
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Interesują Cię podkłady muzyczne do polskich lub światowych hitów? W basie Midi24 znajdziesz kilkanaście tysięcy plików w formacie Midi i Mp3, dzięki którym nagrasz swoje własne wykonanie lub rozkręcisz imprezę jako DJ. Nasza baza podkładów muzycznych obejmuje utwory instrumentalne dla wokalistów i muzyków grających na instrumentach marki:

- Yamaha,
- Korg,
- Ketron.
Niezależnie od tego, czy interesują Cię podkłady muzyczne do piosenek Disco Polo, czy może rockowe ballady, możesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiedni format. Jeśli natomiast w bazie brakuje konkretnego utworu, możesz skorzystać z usługi Utwór na życzenie. Korzystając z naszego serwisu, możesz liczyć również na atrakcyjne rabaty!
Muzyka Biesiadna - Midi24
Podobne ogłoszenia: Muzyka Biesiadna - Midi24
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Zespół wesele mazowieckie Warszawa Zespół

Gwarantujemy super zabawę i niezapomniane przeżycia. Wszystko w dobrym smaku i oryginalnym stylu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej. Prowadzimy wyjątkową biesiadę między stołami. Wesele czy inna uroczystość to przede wszystkim udany wieczór pełen legendarnej muzyki z lat 60, 70, 80, 90 oraz największe p ...
Pozostałe > Usługi > Pozostałe - (mazowieckie)
250,00 PLN